Tydzień z Xbox LIVE – 11-15 kwietnia + zapowiedzi na najbliższe dni - Hed - 18 kwietnia 2011

Tydzień z Xbox LIVE – 11-15 kwietnia + zapowiedzi na najbliższe dni

W ostatnich dniach użytkownicy Xbox LIVE mogli pograć w nowe gry i kupić kilka ciekawych dodatków. W tym tygodniu dostaniemy kolejne atrakcje, czyli przede wszystkim dwie produkcje zręcznościowe i ciekawą promocję cenową na kilka hitów.

Tydzień z Xbox LIVE – 11-15 kwietnia

Gry zręcznościowe

 • 13 kwietnia – Yar's Revenge800 punktów Microsoftu. Kontynuacja klasycznego hitu firmy Atari. W grze wcielamy się w kobietę, która rusza do boju, aby zemścić się na imperium Qotile. Akcja została ukazana w formie popularnego „celowniczka” (strzelanka „na szynach”).
 • 13 kwietnia - Might & Magic Clash of Heroes1200 punktów Microsoftu. Przeróbka hitu z konsoli Nintendo DS, wzbogacona o lepszą grafikę i kilka dodatków. Produkcja podejmuje temat bardzo znanej serii i prezentują ją w nietypowej postaci – jako połączenie erpega z grą logiczną i stylistyką mangową.  

Wersje demonstracyjne

 • 14 kwietnia – Kinectimals. Gra dedykowana urządzeniu Kinect, w której opiekujemy się i bawimy ze stworzonym przez siebie tygrysopodobnym zwierzakiem.
 • 15 kwietnia - Fantastic Pets. Gra dedykowana urządzeniu Kinect, w której możemy bawić się z czterema różnymi zwierzętami.

Dodatki do gier

 • Rock Band 3Fleetwood Mac/Stevie Nicks Pack 01 – pakiet utworów (Dreams, Gold Dust Woman, Landslide, Rhiannon, Edge of Seventeen) – 800 punktów Microsoftu. Dostępne także pojedynczo.
 • Yoostar 2Derek’s ‘eugoogly’, A bullet in the buttocks, We don't drink on duty, Please step aside sir!, We got both kinds: country and western, Am I missing a tooth?, I love you too, sweetheart – klipy po 160 punktów Microsoftu

Gry na żądanie

 • Battlefield 2: MC - 69,99 zł. Jedna z najlepszych strzelanek wieloosobowych, w których pojawiają się charakterystyczne pojazdy i ogromne pola bitew. Doskonała okazja, żeby przypomnieć sobie klasyka przed zbliżającą się premierą trzeciej części serii.
 • Call of Duty 2 - 99,99 zł. Druga odsłona kultowej serii strzelanek, która stawia na widowiskową akcję.
 • Call of Duty 3 - 99,99 zł. Trzecia odsłona kultowej serii strzelanek, która stawia na widowiskową akcję.  
 • Saints Row - 69,99 zł. Pierwsza część serii stworzonej przez autorów Red Faction, która jest największym konkurentem Grand Theft Auto. Także w tej grze wcielamy się w gangstera i wykonujemy misje – w mieście Stilwater akcja jest jednak znacznie szybsza i bardziej zwariowana.
 • Sonic & SEGA Racing - 69,99 zł. Chyba każdy gracz kojarzy niebieskiego jeża Sonica, maskotkę firmy SEGA. Tym razem bohater staje do wyścigów, w których zmierzy się z innymi charakterystycznymi postaciami.
 • Toy Story 3 - 129,99 zł. Kolejne przygody zabawek znanych z popularnej serii filmów animowanych. Wersję dla graczy przygotowało studio Avalanche, znane między innymi z Just Cause 2.

Ciekawe filmy

Więcej filmów i dodatków znajdziecie tutaj.

W tym tygodniu na Xbox LIVE:

Powyższe oferty mogą ulec zmianie.

Hed
18 kwietnia 2011 - 11:50

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
18.04.2011 14:23
Ado'o
21
Chorąży

Nie no to panowie szybko daliście info o tym co będzie, kiedy to już jest ;). Lepiej wrzućcie news co będzie na ten tydzień i od której godziny startuje ten darmowy weekend 21.04.