Pierwsze zdjęcie Bane'a z The Dark Knight Rises - TommiK - 22 maja 2011

Pierwsze zdjęcie Bane'a z The Dark Knight Rises

Minęło ponad pięć miesięcy od ogłoszenia, że w kolejnym filmowym Batmanie autorstwa Chrisa Nolana pojawią się Bane i Catwoman. Dzisiaj - NARESZCIE - ujawnione zostało pierwsze zdjęcie 'człowieka, który złamał Batmana' - przypominam, że w tej roli Tom Hardy, dobrze kojarzony m.in. z Incepcją. Jedno zdjęcie to niby niewiele, ale dla hardkorowych fanów jest na wagę złota. Wielkie plecy, maska (choć inna niż w komiksach), do tego brak przewodów dostarczających venom. Możemy zacząć dumać i wnioskować. Oprócz tego, w środku mały spoiler.

Premiera filmu jest zaplanowana na 20 lipca 2012. Koszt produkcji filmu wyceniony jest na minimum 250 mln $. Dla porównania - Mroczny Rycerz kosztował 185 mln $, a zarobił ponad miliard, choć wiemy, co z tą kasą zrobił Joker:

Dotychczas sceny kręcone były m.in. w Indiach i Londynie. Poniżej fragment scenografii z Jodhpur w Indiach - według artykułu z The Times of India na początku maja kręcono tam sceny z aktorem Joshem Pence (wciela się w młodego Ra's Al Ghula) oraz właśnie z Tomem Hardym, a wypełnione tzw. greenscreenem miejsce ma posłużyć jako Lazarus Pit. W Jodhpur był też obecny Christian Bale.

Więcej zdjęć: Indie, Londyn

TommiK
22 maja 2011 - 22:13