Moda na gracza #2 - E-sportowe t-shirty od Turtle Entertainment Polska - sathorn - 27 maja 2011

Moda na gracza #2 - E-sportowe t-shirty od Turtle Entertainment Polska

Proszę, proszę. Turtle Entertainment* działa w Polsce od pół roku, i zdaje się, że wychodzi to polskiej scenie na dobre. Ruszył drugi sezon EPS, pojawiło się kilka ciekawych inicjatyw, a teraz ruszyła sprzedaż pierwszych koszulek, sygnowanych markami Electronic Sports League Polska, oraz Liga Cybersport. Jak prezentuje się to, co oferuje nam w tej chwili sklepik ESL?

foto via http://www.esl.eu/pl/koszulki_esl/

Póki co, niestety dosyć marnie. W ofercie są tylko cztery rodzaje t-shirtów, które w dodatku nie są dostępne w rozmierze XXL (damn you!), a ich fasony są, moim zdaniem, niewarte swojej ceny (49,90zł + koszt przesyłki). Miejmy jednak na uwadze, że jest to pionierski ruch, z czasem towaru powinno być więcej. Póki co moim faworytem jest Cybersport Achilles i mam zamiar zamówić ją sobie, o ile dogadam się w kwestii rozmiaru. Na mój gust, tylko ona jest z prezentowanych modeli "wyjściowa". A przez "wyjściowa", mam na myśli "nieobciachowa".

foto via http://www.esl.eu/pl/koszulki_esl/

E-sport wciąż nie jest w Polsce zbyt popularny. Porównując nasz kraj do Niemiec, czy Szwecji jesteśmy wręcz e-sportowym pustkowiem. Mamy jedną znaną drużynę Counter-Strike'a, oraz kilku graczy Stacrafta II, którzy z braku jakiejkolwiek większej polskiej organizacji, rozsiani są po drużynach z całej Europy.

foto via http://www.esl.eu/pl/koszulki_esl/

*Nie jest to wiedza powszechna, więc spieszę z wyjaśnieniem. Do Turtle Entertainment GmbH należy Electronic Sports League, największy organizator imprez e-sportowych w Europie. Natomiast do jego polskiego oddziału - Turtle Entertainment Polska - należy poza ESL Polska, także Liga Cybersport. Nie skłamię więc, jeżeli stwierdzę, że znaczna większość polskich i europejskich wydarzeń e-sportowych jest oganizowana właśnie przez TE.

foto via http://www.esl.eu/pl/koszulki_esl/
sathorn
27 maja 2011 - 18:03