Trials Evolution kontynuacją Trials HD - Hed - 7 czerwca 2011

Trials Evolution kontynuacją Trials HD

Studio RedLynx pracuje nad następną odsłoną popularnego Trials HD, w którym pokonujemy tory przeszkód na motorze motocrossowym. Następna gra otrzyma nazwę Trials Evolution i zdaniem twórców będzie czymś więcej niż tylko kontynuacją.

Antti Ilvessuo ze studia RedLynx przekonuje, że otrzymamy idealną wersję Trials, wzbogaconą między innymi o życzenia samych graczy. Zdaniem dewelopera, Trials Evolution będzie zawierać wszystkie atrakcyjne funkcje, jakie można umieść w tego typu grze.

Grę pokazano w pierwszym krótkim zwiastunie, który możecie zobaczyć powyżej. Z zaledwie kilku sekund rozgrywki dowiedzieliśmy się, że w grze wyjedziemy motorem na zewnątrz i będziemy podziwiać malownicze krajobrazy. Ponadto, w produkcji pojawią się czteroosobowe wyścigi.   

Trials HD to jedna z najlepiej ocenianych i najpopularniejszych gier z Xbox LIVE. Niedawno twórcy ujawnili, że ich dzieło zostało sprzedane w nakładzie przekraczającym dwa miliony egzemplarzy (wraz z dodatkami). Trials Evolution spróbuje pobić ten rekord pod koniec tego roku.

Hed
7 czerwca 2011 - 13:26