Oferta tygodnia na Xbox LIVE – Red Dead Redemption L4D 2 Dead Rising 2 - Hed - 13 lipca 2011

Oferta tygodnia na Xbox LIVE – Red Dead Redemption, L4D 2, Dead Rising 2

Zombie nie tracą na popularności i powracają w kolejnych produkcjach. W tym tygodniu użytkownicy polskiego Xbox LIVE mogą kupić taniej jedną grę i dwa dodatki, w których nieumarłych nie brakuje. Tytuły objęte promocją to Dead Rising 2: Case West, rozszerzenie Undead Nightmare do Red Dead Redemption oraz pakiet The Passing do Left 4 Dead 2.

Dead Rising 2: Case West to kontynuacja przygód Chucka Greene’a, w której dołącza do niego Frank West, czyli bohater pierwszego Dead Rising. Panowie postanawiają połączyć siły, aby rozwikłać zagadkę wybuchu epidemii zombie w Fortune City. Produkcja oferuje dwuosobowy tryb kooperacji i wszystko to, z czego słynie seria: mnóstwo zombie  i zwariowane typy broni.

W Undead Nightmare wybieramy się na Dziki Zachód jakiego nie znaliśmy. Dodatek wprowadza wątek fabularny, w którym bohater Red Dead Redemption musi zmierzyć się z nieumarłymi. Jak przystało na grę studia Rockstar, rozszerzenie gwarantuje wiele godzin rozgrywki. Przeceniona kolekcja zawiera także DLC Liars & Cheats i Legends & Killers.

Dodatek do Left 4 Dead 2 przynosi nietypowy zwrot akcji. Oto bowiem spotyka się obsada pierwszej i drugiej odsłony serii, aby wspólnie walczyć z zombie. The Passing zawiera nową kampanię i kooperacyjne tryby zabawy. Oprócz tego, ocaleni mogą skorzystać z niedostępnych wcześniej broni (M60, kij golfowy) i muszą zmierzyć się z trudniejszymi przeciwnikami.

Przecenione produkty: 

Powyższa oferta jest dostępna tylko dla posiadaczy kont Gold i będzie obowiązywała do przyszłego wtorku.

Hed
13 lipca 2011 - 12:00