Nowe gry na Xbox LIVE - Ms. Splosion Man Warhammer 40k: Kill Team Boulder Dash XL - Hed - 13 lipca 2011

Nowe gry na Xbox LIVE - Ms. Splosion Man, Warhammer 40k: Kill Team, Boulder Dash XL

Kontynuacja świetnego ‘Splosion Man, nowa gra o Kosmicznych Marines i odświeżona wersja klasyka sprzed lat to propozycje dla użytkowników Xbox LIVE na ten tydzień. W ofercie pojawiły się: Ms. Splosion Man, Warhammer 40,000: Kill Team oraz Boulder Dash XL.

Ms. Splosion Man

Kontynuacja przeboju studia Twisted Pixel, w której poznajemy wybuchową bohaterkę. Prosta w obsłudze platformówka gwarantuje niezapomniane wrażenia i sporo wyzwań. W drugiej części serii dodano czteroosobowy tryb kooperacji i wiele innych pomysłów. Gra zdążyła zebrać imponujące oceny w recenzjach – wielu dziennikarzy przyznaje jej maksymalne noty.

Ms. Splosion Man kosztuje 800 punktów Microsoftu.

Warhammer 40,000: Kill Team

Uniwersum Warhammer 40,000 nie było tematem zbyt wielu gier, więc każda z nich jest na wagę złota. Warhammer 40,000: Kill Team to dwuosobowa strzelanka, w której wcielamy się w Kosmicznych Marines i walczymy z przeciwnikami. Zadaniem graczy jest wyeliminowanie krążownika Orków. Twórcy przygotowali wiele typów broni, walki z bossami i inne atrakcje.

Przygoda Space Marines z Warhammer 40,000: Kill Team kosztuje 800 punktów Microsoftu.

Boulder Dash-XL

Starsi gracze pamiętają hit Boulder Dash, który przed laty zjednoczył przed ekranami całe rodziny. W grze wcielamy się w bohatera przemierzającego podziemne korytarze i zbierającego skarby. Odświeżona wersja produkcji zawiera klasyczne poziomy i mnóstwo nowych etapów. Producent przygotował kilka trybów rozgrywki i wprowadził do zabawy nowe pomysły.

Boulder Dash XL jest dostępny za 800 punktów Microsoftu.

Hed
13 lipca 2011 - 13:33