Polcon 2011 - raj dla graczy - Czarny - 22 sierpnia 2011

Polcon 2011 - raj dla graczy

W Polsce aż roi się od różnych konwentów - spotykają się na nich fascynaci chyba wszystkich dziedzin kultury. Fantastyka, komiks, manga, anime, wreszcie gry wideo - do wyboru do koloru. Na tegorocznym Polconie spotkają się wszyscy w jednym miejscu - w Poznaniu.

Piszę o tym nieprzypadkowo - na tegorocznym Polconie, czyli największym konwencie fantastyki w Polsce, znajdzie się miejsce również dla graczy komputerowych czy konsolowych. W planie imprezy znajdują się spotkania z twórcami gier i dziennikarzami z całego kraju -  między innymi z programistami Two Worlds II, gamedevowcami i autorami gier przeglądarkowych. Nie zabraknie oczywiście miejsca na swobodną dyskusję czy rozmowę o grach - tak podczas oficjalnych debat, jak i przy bardziej lub mniej wyskokowych napojach.

Poza tym, każdy gracz interesujący się chociaż odrobinę fantastyką, poczuje się tam jak w domu - ponad sto prelekcji i spotkań na tematy okołofantastyczne mówią same za siebie. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Oczywiście nie zabraknie również niżej podpisanego - osoby chętne na spotkanie zapraszam na moją prelekcję o uniwersum Might and Magic (niedziela, godzina 10:00).

Jeżeli czujecie w sobie chęć powiększenia swojej wiedzy na temat gier i fantastyki, albo po prostu chcecie spędzić miło czas, zapraszam na Polcon! :)

Czarny
22 sierpnia 2011 - 11:51