Nowe gry na Xbox LIVE - Rock of Ages Mortal Kombat i Ugly Americans: Apocalypsegeddon - Hed - 31 sierpnia 2011

Nowe gry na Xbox LIVE - Rock of Ages, Mortal Kombat i Ugly Americans: Apocalypsegeddon

Dzisiaj oferta Xbox LIVE wzbogaciła się o trzy gry zręcznościowe - Rock of Ages, Mortal Kombat Arcade Kollection i Ugly Americans: Apocalypsegeddon. Pierwsza spodoba się fanom eksperymentów i gatunku tower defense, druga zawiera klasyczne bijatyki w odświeżonych wersjach, a trzecia jest chodzoną bijatyką, opartą na amerykańskiej serii animowanej.

Rock of Ages

Rock of Ages to nowa gra studia ACE Team, które stworzyło bijatykę Zeno Clash. Producent z Chile postanowił jeszcze raz zaskoczyć graczy nietypową rozgrywką i intrygującą grafiką. Rock of Ages to szalona modyfikacja gatunku tower defense – w jednej z rund uczestnicy stawiają wieżyczki, a w drugiej niszczą budynki przeciwnika za pomocą kamiennej kuli.

Rock of Ages kosztuje jedyne 800 punktów Microsoftu.

Mortal Kombat Arcade Kollection

Mortal Kombat to jedna z najbardziej znanych i kontrowersyjnych bijatyk w historii. Nazwa tego pakietu mówi sama za siebie: otrzymujemy w nim trzy pierwsze odsłony serii, czyli: Mortal Kombat, Mortal Kombat 2 oraz Ultimate Mortal Kombat 3. Każda z nich została wzbogacona o osiągnięcia, rankingi sieciowe oraz rozgrywkę online.

Za pakiet kultowych bijatyk zapłacimy tylko 800 punktów Microsoftu.

Ugly Americans: Apocalypsegeddon

Ugly Americans to serial animowany, w którym przenosimy się do alternatywnej wersji Nowego Jorku i śledzimy losy Marka Lilly. W mieście żyją obok siebie zwykli ludzie i potwory różnego typu. Gra zawiera czteroosobowy tryb kooperacji i skupia się na walce. Wspólnie ze znajomymi możemy rozwijać postacie, zbierać nowe bronie i walczyć z coraz trudniejszymi przeciwnikami.

Gra Ugly Americans: Apocalypsegeddon jest dostępna za 800 punktów Microsoftu.

Hed
31 sierpnia 2011 - 14:21