Crimson Alliance – zwiastun prezentujący nową klasę i kwestia ceny gry - Hed - 1 września 2011

Crimson Alliance – zwiastun prezentujący nową klasę i kwestia ceny gry

Twórcy ze studia Certain Affinity wypuścili zwiastun Crimson Alliance prezentujący ostatnią z trzech postaci, jakie znajdziemy w grze (wcześniej ujawniono najemnika i czarodzieja). Jest nią zabójczyni Moonshade, która zaatakuje przeciwników z ukrycia lub z odległości. Ponadto, producent ujawnił ciekawy pomysł na obniżenie ceny swojego dzieła dla niektórych graczy.

Pełna wersja produkcji będzie dostępna za 1200 punktów Microsoftu. Za tyle otrzymamy dostęp do wszystkich trzech bohaterów.

Crimson Alliance pojawi się też w niższej cenie: 800 punktów Microsoftu. W tym przypadku będziemy mogli zagrać tylko i wyłącznie jedną, wybraną klasą postaci. Tańsza wersja będzie zawierała kompletną grę z wyciętą możliwością wybrania dwóch pozostałych herosów.

Więcej szczegółów na temat tego ciekawego rozwiązania poznamy zapewne wkrótce. Powinno spodobać się ono graczom, którzy zwykle grywają konkretną klasą postaci i nie potrzebują wszystkich bohaterów.

Możliwości czarodzieja, zabójczyni i najemnika będziemy mogli sprawdzić w wersji trial. Crimson Alliance trafi do sprzedaży w przyszłym tygodniu (7 września).

Warto przypomnieć, że osoby, które kupiły wszystkie pięć gier wydanych w ramach tegorocznej edycji Summer of Arcade, otrzymają Crimson Alliance z trzema postaciami za darmo.

Hed
1 września 2011 - 14:24