Call of Duty – 18 milionów dodatków do Black Ops i nowy zwiastun Modern Warfare 3 - Hed - 2 września 2011

Call of Duty – 18 milionów dodatków do Black Ops i nowy zwiastun Modern Warfare 3

Firma Activision ogłosiła wyniki sprzedaży dodatków do Call of Duty: Black Ops. Gracze kupili już 18 milionów pakietów z mapami do popularnej strzelanki. Dzisiaj rozpoczyna się impreza poświęcona marce (Call of Duty XP) i z tej okazji wypuszczono zwiastun Modern Warfare 3.

Wynik sprzedaży DLC do Call of Duty: Black Ops pokazuje, że gra cieszy się ogromną popularnością wśród graczy. Do tej pory wydano cztery pakiety z mapami: First Strike, Escalation, Annihilation oraz Rezurrection. Każdy z nich kosztuje 1200 punktów Microsoftu.  

W listopadzie tego roku wrócimy na pola bitew w Call of Duty: Modern Warfare 3. Gra na pewno zainteresuje wielu weteranów serii i nowych graczy. Jedną z głównych atrakcji pozostanie rozbudowany tryb multiplayer, który zaprezentowano oficjalnie w nowym zwiastunie.

W Call of Duty: Modern Warfare 3 zobaczymy standardowo widowiskową kampanię solową oraz nowy tryb kooperacji Spec Ops. W walkach typu survival zmierzymy się z kolejnymi falami przeciwników wraz z partnerem. Szczegóły trybów rywalizacji są jeszcze nieznane.

Hed
2 września 2011 - 14:57