Crimson Alliance BloodRayne: Betrayal i SkyDrift – trzy nowe gry XBLA! - Hed - 7 września 2011

Crimson Alliance, BloodRayne: Betrayal i SkyDrift – trzy nowe gry XBLA!

Po raz kolejny środowa aktualizacja Xbox LIVE przynosi aż trzy nowe gry zręcznościowe. Tym razem są to Crimson Alliance, BloodRayne: Betrayal i SkyDrift.

Pierwsza z nich to produkcja z trybem kooperacji przypominająca kultowe Diablo. W drugiej wcielamy się w postać wampirzycy i walczymy z przeciwnikami na dwuwymiarowych planszach. Trzecia gra opowiada o wyścigach samolotów.

Crimson Alliance

Crimson Alliance to produkcja w stylu Torchlight, w której wcielamy się w jednego z trzech bohaterów i ruszamy do podziemi, aby walczyć z wrogami oraz zbierać coraz lepsze przedmioty. Gra wygląda świetnie i zawiera czteroosobowy tryb kooperacji lokalnej oraz sieciowej.

Gra jest dostępna w dwóch wersjach: za 1200 punktów Microsoftu otrzymujemy dostęp do wszystkich trzech klas, a za 800 punktów Microsoftu dostęp do wybranej klasy. W ten sposób osoby, które zwykle grają konkretnymi postaciami (np. wojownikiem), mogą zaoszczędzić kilkaset punktów.

  1. Crimson Alliance - Wszystkie klasy – 1200 punktów Microsoftu
  2. Crimson Alliance - Klasa Zabójcy – 800 punktów Microsoftu
  3. Crimson Alliance - Klasa Najemnika – 800 punktów Microsoftu
  4. Crimson Alliance - Klasa Czarownika – 800 punktów Microsoftu

BloodRayne: Betrayal

Nieustraszona wampirzyca Rayne powraca – tym razem w grze, która jest dwuwymiarową chodzoną bijatyką. BloodRayne: Betrayal to krwawa przeprawa przez wiele poziomów wypełnionych przeciwnikami. Za stworzenie produkcji odpowiada studio znane z udanych platformówek i strzelanek, więc fani gatunku mogą liczyć na wciągającą rozgrywkę.

BloodRayne: Betrayal kosztuje 1200 punktów Microsoftu.

SkyDrift

Gotowi na to, aby wzbić się w przestworza i wziąć udział w najszybszych wyścigach samolotów? Takich atrakcji dostarcza SkyDrift, nowa gra studia Digital Reality. Znajdziemy w niej wiele trybów rozgrywki (Survival, Speed Race), wyzwania solowe i wieloosobowe, mnóstwo elementów do odblokowania (w tym przede wszystkim nowe pojazdy) oraz multiplayer dla maksymalnie 8 graczy.

SkyDrift kosztuje 1200 punktów Microsoftu.  

Hed
7 września 2011 - 13:15

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz