Rotastic trafi na Xbox LIVE jeszcze w tym miesiącu - Hed - 9 września 2011

Rotastic trafi na Xbox LIVE jeszcze w tym miesiącu

Za dwa tygodnie fani i fanki Xbox LIVE Arcade otrzymają kolejną okazję do sprawdzenia swojego refleksu. Rotastic to nowa gra tworzona przez studio Dancing Dots oraz firmę Focus Home Interactive. Twórcy mówią, że będzie ona połączeniem dwuwymiarowej gry zręcznościowej z logiczną, w której znajdziemy zarówno kampanię solową, jak i tryb multiplayer.

W Rotastic pokierujemy bohaterami wyposażonymi w liny z hakami, za pomocą których można łapać się przedmiotów i w ten sposób przemierzać planszę. Cała rozgrywka ma sprowadzać się do używania jednego przycisku na padzie, a jednocześnie gwarantować sporo wyzwań. Na etapach będziemy zbierać klejnoty, unikać pułapek, niszczyć otoczenie i wykonywać akrobacje.

Kampania dla solowego gracza ma zawierać ponad 70 poziomów i gwarantować wiele godzin zabawy. W trybie multiplayer zmierzymy się w wyścigach i potyczkach, w których weźmie udział czterech graczy (lokalnie lub online).

Dzieło studia Dancing Dots wygląda na szybką, kolorową i przyjemną produkcję.

Rotastic trafi do sprzedaży 21 września i będzie kosztował 800 punktów Microsoftu. Więcej informacji o grze znajdziecie na jej oficjalnej stronie.

Hed
9 września 2011 - 13:14