NBA JAM: On Fire Orcs Must Die! i inne nowe gry na Xbox LIVE - Hed - 5 października 2011

NBA JAM: On Fire, Orcs Must Die! i inne nowe gry na Xbox LIVE

W tym tygodniu na Xbox LIVE pojawiły się aż 4 nowe tytuły: NBA JAM: On Fire, Orcs Must Die! oraz dwie produkcje z konsoli Dreamcast: Space Channel 5 Part 2 i SEGA Bass Fishing.

NBA JAM: On Fire

NBA JAM: On Fire to nowa wersja klasycznej gry koszykarskiej, która podchodzi do tematu w wyjątkowo zwariowany sposób. W produkcji gramy zabawnymi  wersjami dobrze znanych zawodników. Każdy z nich potrafi wykonywać ewolucje pod koszem. Zapomnijcie o realizmie: w NBA JAMoglądamy potężne wsady i postacie latające tuż pod sufitem.

Pełna wersja NBA JAM: On Fire kosztuje 1200 punktów Microsoftu.

Orcs Must Die!

Orcs Must Die! to wciągające połączenie gry akcji ze strategią w stylu tower defense. W produkcji studia Robot Entertaimnentwcielamy się w maga, który próbuje obronić dwadzieścia cztery twierdze przed atakami orków, goblinów i innych bestii. Do dyspozycji gracza oddano kilka rodzajów śmiercionośnych broni, pułapek oraz czarów.

Orcs Must Die! kosztuje 1200 punktów Microsoftu.

Space Channel 5 Part 2 i SEGA Bass Fishing

Dwie gry firmy SEGA pochodzą z kolekcji hitów z Dreamcasta. SEGA Bass Fishing to udany symulator łowienia ryb, w którym bierzemy udział w mistrzostwach wędkarskich.  Space Channel 5 Part 2 jest grą muzyczno-rytmiczną, opowiadającą o przygodach reporterki Ulali. Sympatyczna bohaterka musi zmierzyć się z wieloma przeciwnikami w tanecznych potyczkach.

SEGA Bass Fishing i Space Channel 5 Part 2 kosztują po 800 punktów Microsoftu.

Hed
5 października 2011 - 12:36