Dodatek do Insanely Twisted Shadow Planet zadebiutuje w tym tygodniu - Hed - 10 października 2011

Dodatek do Insanely Twisted Shadow Planet zadebiutuje w tym tygodniu

Gra Insanely Twisted Shadow Planet miała otrzymać dodatek o tytule Shadow Hunters we wrześniu, ale tak się nie stało. Tym razem, mamy pewność, że rozszerzenie zadebiutuje w środę i będzie kosztowało 400 punktów Microsoftu. Co znajdziemy w DLC do tej ciekawej platformówki?

W dodatku otrzymamy tytułowy tryb rozgrywki, w którym spotkają się cztery osoby na jednej konsoli. Kampania podejmie wątki znane z podstawowej gry: ponownie wcielimy się w stateczki walczące z tajemniczą ciemnością. Od tej walki zależeć będą losy wszechświata.

Zadaniem graczy będzie przegnanie mrocznego wirusa z pasa asteroidów. Shadow Huntersma stawiać na inną rozgrywkę niż w pierwowzorze: zabawa będzie polegała na przenoszeniu bomby przez niebezpieczne tereny, najeżone pułapkami i patrolami wroga.

Podobno ukończenie dodatku zajmie zaledwie kilkanaście minut. Twórcy postarali się jednak o to, aby powtarzanie misji było atrakcyjne. Za każdym razem lokacje, przez które trzeba będzie się przedostać, zaskoczą czymś nowym. Wiele elementów będzie bowiem dobieranych losowo.

Insanely Twisted Shadow Planet to ciekawa platformówka logiczno-zręcznościowa. Gra zachwyciła nie tylko rozgrywką, ale też intrygującą oprawą wizualną.

Hed
10 października 2011 - 13:55