Happy Wars Amy Trine 2 Joe Danger – która gra ma najlepszy zwiastun? - Hed - 10 listopada 2011

Happy Wars, Amy, Trine 2, Joe Danger – która gra ma najlepszy zwiastun?

W tym tygodniu pojawiło się kilka zwiastunów gier, które trafią na Xbox LIVE. Użytkownicy usługi mają na co czekać – w najbliższych miesiącach otrzymamy horror o zombie Amy, platformówkę Trine 2, szaloną grę o kaskaderze motocyklowym Joe Danger oraz wieloosobową grę akcji Happy Wars. Która z tych gier ma najlepszy trailer? Przekonajcie się sami.

Happy Wars

Happy Wars to wieloosobowa gra akcji studia Toylogic, w której wcielimy się w jedną z kilku postaci i zmierzymy się w walce z innymi graczami. Produkcja będzie zawierała naprawdę imponujące bitwy – weźmie w nich udział do 30 uczestników, podzielonych na dwie drużyny. Wszystko to zostało przedstawione w bardzo kolorowej oprawie wizualnej.

W Happy Wars zagramy w 2012 roku.

Joe Danger: Special Edition

Tytułowy Joe Danger to kaskader motocyklowy, który chce zostać gwiazdą. W grze znajdziemy mnóstwo zróżnicowanych poziomów i atrakcji. Sama rozgrywka przypomina Trials HD, ale inaczej stawia akcenty: tutaj chodzi o szaloną jazdę, wykonywanie sztuczek i zbieranie przedmiotów. Użytkownicy Xbox LIVE otrzymają kilka ekskluzywnych dodatków.

Data premiery Joe Danger: Special Edition nie została podana.

Trine 2

W Trine 2 powróci trójka charakterystycznych bohaterów – wojownik, złodziejka oraz mag. Herosi zmierzą się z nowymi wyzwaniami w przepięknych sceneriach. Sama gra to czystej krwi platformówka z elementami walki i zagadkami opartymi na systemie fizyki. Ciekawostka polega na tym, że każda z postaci dysponuje innymi umiejętnościami.

Trine 2 trafi na komputery osobiste w tym roku – twórcy nie podali jeszcze daty premiery na Xbox LIVE.

Amy

Na Xbox LIVE nie dostajemy zbyt wiele mrocznych horrorów. Twórcy Amy zamierzają to naprawić i przy okazji rozwinąć gatunek. W tej ciekawej grze wcielimy się w kobietę, która musi opiekować się tytułową dziewczynką. Nowy zwiastun prezentuje relacje między postaciami. Zapowiada się ciekawie – autorzy ewidentnie próbują wprowadzić do zabawy nowe pomysły.

Gra Amy powinna zostać wydana jeszcze w tym roku.

Hed
10 listopada 2011 - 12:47

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz