NEWSYprzyKAWIE #2 - PlayStation Vita UO 2 Alan Wake Guild Wars 2 - Hed - 20 grudnia 2011

NEWSYprzyKAWIE #2 - PlayStation Vita, UO 2, Alan Wake, Guild Wars 2

Zapraszam na drugi odcinek kofeinowego programu informacyjno-monologowego. W NEWSACHprzyKAWIE komentuję takie wydarzenia jak premiera konsoli PlayStation Vita (w nawiązaniu do tekstu Keii), plany Lorda Britisha odnośnie powrotu do Ultimy Online 2, zapowiedź pecetowej edycji Alan Wake, czy ujawnienie ostatniej klasy postaci z Guild Wars 2.

W co grałem w ubiegłym tygodniu?

W ubiegłym tygodniu spędziłem sporo czasu przy grze Dark Souls, w związku z finalizowaniem prac nad poradnikiem, który robiłem zdecydowanie za długo (za co przepraszam Vermiego!). W końcu zamknąłem tekst w 170 stronach zawierających setki obrazków, opisów i kilkanaście filmów. Polecam moje poradnikowe magnum opus obecnym i przyszłym undeadom.

Podczas prac nad solucją nakręciłem też materiał o buńczucznym tytule Hed ratuje Święta w grze Dark Souls. Być może wrócę jeszcze do Dark Souls i trochę pokozaczę moją zupełnie chaotycznie rozwijaną, przytytą postacią, która mimo wszystko nieźle radzi sobie w walce. Gra jest świetna – trzeba jednak liczyć się z tym, że w pewnych momentach można spanikować.

Kontynuuję przeprawę w Assassin’s Creed: Revelations, ale może nie będę o tym pisał (zabawny jest system kupowania sprzętu, w którym siadamy na ławce oznaczonej przez Leonardo, geniusza, Da Vinci). Zamiast tego, zwrócę uwagę na mniejszą grę Iron Brigade/Trenched – to bardzo fajne połączenie tower defense z grą akcji od studia Double Fine, zawierające polskie akcenty.

W co graliście?

Grafika użyta na hocie pochodzi ze strony Guildwars.com

 

Hed
20 grudnia 2011 - 07:05