Star Wars: The Old Republic – Epizod II – Statek i walki kosmiczne - Hed - 4 stycznia 2012

Star Wars: The Old Republic – Epizod II – Statek i walki kosmiczne

W drugim epizodzie serii o grze Star Wars: The Old Republicpokazuję statek Sith Inquisitora i biorę udział w jednej z walk kosmicznych. Początkowo ignorowałem ten dodatek, bo zamiast symulatora dostajemy w nim minigierkę. Okazało się jednak, że jest ona doskonałym przerywnikiem między standardowym wykonywaniem questów i zabijaniem mobków.

Trzeci odcinek miniserii filmowej pojawi się w weekend i będzie bardziej dynamiczny (przynajmniej pod względem rozgrywki). Spróbuję przejść w nim w pojedynkę quest heroiczny, a więc przeznaczony dla 4 lub więcej graczy. Takie cuda tylko u Sith Inquisitora (i paru innych klas, które oferują podobne umiejętności). Zapraszam do oglądania i przesyłam do Was moc.

Hed robi karierę imperialną w Star Wars: The Old Republic:

Hed
4 stycznia 2012 - 08:06
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
04.01.2012 23:05
evilcozord
11
Legionista

Bardzo pozytywny cykl, pewnie to trochę mozolne grać, a potem oglądać to na nowo, ale czego nie robi się dla kariery i dla Imperium... ;) Jeśli możesz to pokazuj jakieś niuanse z gry, tak jak robiłeś to w dark soul's, kiedy to pokazywałeś tą krainę gdzie na końcu walczyłeś z niewidzialnym bossem, bodajrze z Priscillą. Osobiście (jeszcze) nie gram, ale lubię popatrzeć jak ktoś wie co robi. Jakieś denerwujące bugi/glitche?

05.01.2012 15:56
hedasw
odpowiedz
hedasw
106
Generał

tvgry.plRedakcja

evilcozord - staram się nagrywać w momencie, gdy trafię na coś ciekawego. Kolejny film jest bardzo specyficzny, wrzucę go w piątek najprawdopodobniej.

05.01.2012 16:08
fresherty
odpowiedz
fresherty
43
Jimi Hendrix Rules!

Czas do końca misji jest tam, gdzie Twoja głowa... A same misje kosmiczne robią się emocjonujące pod koniec, bo po prostu są trudniejsze... Za 'Fleet Commendation' można z kolei kupić unikalne ulepszenia do statku, m.in. 2 dodatkowe tryby - jeden zwiększa znacznie obrażenia kosztem regeneracji tarczy, drugi odwrotnie.

Tak z ciekawości, skoro grasz Assassinem (podklasą Inquisitora), to dlaczego na pasku nie masz pod hotkey'em Maul i Discharge (czyli głównych umiejętności dpsowych Assassina na Twoim lvlu...)? :>

05.01.2012 18:52
hedasw
odpowiedz
hedasw
106
Generał

tvgry.plRedakcja

fresherty - rzeczy, o których mówisz już sprawdziłem w ubiegłym tygodniu. Filmik nagrywałem jakiś czas temu, niedługo po dotarciu na statek - stąd pewne braki. Od tamtej pory przechodziłem bitwy kosmiczne parę razy i ogólnie podobają mi się jako dodatek między standardową młócką.

Co do braku skillów na pasku - w grach MMO zwykle biegam do trainera co parę leveli, aby zaoszczędzić czas (nie chce mi się wracać po 1 umiejętność). W ogóle gram zwykle tak, że podczas robienia danego questa jestem z dwa razy na PvP, więc ogólnie poziomy wpadają szybciej niż powinny. W następnym filmie będę miał już wszystko co trzeba. Dzięki za komentarz i pozdrawiam.

05.01.2012 21:55
Harry M
odpowiedz
Harry M
145
Master czaszka

No w końcu pokazałeś walkę kosmiczną w pełni - pozytywne wrażenia po obejrzeniu filmu.