UFC Undisputed 3 przewiduje wyniki walk - yasiu - 28 stycznia 2012

UFC Undisputed 3 przewiduje wyniki walk

Do premiery UFC Undisputed 3 pozostały mniej więcej trzy tygodnie. Twórcy, na facebookowym profilu, co rusz udostępniają nowe filmy i informacje które chociaż trochę zaspokajają ciekawość graczy. Świetnym posunięciem jest przewidywanie wyników walk, które mają się odbyć. Zapraszam do obejrzenia (patrzcie, sukces, nie napisałem „oglądnięcia”!) dwóch filmików w rozwinięciu wpisu. O godzinie 2:00 natomiast, usiądźcie przed telewizorami i na Orange Sport sprawdźcie sami, czy przewidywania się spełniły.

Na kanale FOX po raz drugi. W Orange Sport po raz kolejny, ale teraz gracze mają dodatkową motywację, by wytrwać do drugiej w nocy.

Pierwszą walką której wynik próbują przewidzieć twórcy UFC Undisputed 3 jest pojedynek Michaela Bispinga z mistrzem (we własnym mniemaniu) UFC, Chaelem Sonnenem. Film świetnie pokazuje mocne strony obu zawodników, ale zarówno ja jak i moja żona, kompletnie nie zgadzamy się z jego zakończeniem. Przegrana Bispinga przez decyzję będzie dla nas bardzo przykra. Osobiście, obydwoje, obstawiamy nokaut w drugiej rundzie. Za Sonnenem niezbyt przepadam, bo po tym jak przyłapano go na stosowaniu dopingu, powinien dostać trochę po nosie. Warto wspomnieć, że zwycięzca tej walki, prawdopodobnie dostanie okazję walki o tytuł mistrzowski z Andersonem Silvą.

Drugi pojedynek to walka wieczoru. Tu, bez żadnych konkretnych podstaw, jestem za zwycięstwem Evansa. Obstawiłem TKO w trzeciej rundzie. Lubię gościa, potrafi nieźle przyłożyć, ma mój głos. Czy przewidywania twórców się spełnią? Zobaczymy już dziś w nocy.

Swoją drogą, ciekawa jest metoda stosowana do tych symulacji. Dwadzieścia pięć walk stoczonych przez AI w grze, z tego wyciągane są odpowiednie dane i na ich podstawie twórcy przewidują wynik pojedynku. W przypadku jednej walki, to się może nie sprawdzić, ale biorąc pod uwagę wcześniejsze dokonania zawodników, metoda okazuje się całkiem celna.

Takiego Bispinga chcemy z żoną zobaczyć po walce.

Cóż, przekonamy się już dzisiejszej nocy. A czekając zapraszam na kanał twórców gry, znajdziecie tam mnóstwo materiałów podgrzewających atmosferę.

yasiu
28 stycznia 2012 - 18:27