Battlefield 3 Dishonored Google Kapitan Ameryka - flash news (27.07) - barth89 - 27 lipca 2012

Battlefield 3, Dishonored, Google, Kapitan Ameryka - flash news (27.07)

Garść informacji o Aftermatch, interaktywna ucieczka na nowym zwiastunie Dishonored, nowy gameplay z WRC 3, growy Batman kontra filmowy Batman, ruszyła beta Handwrite search dla Google, sequel "Kapitana Ameryki" mroczniejszy i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

  • Pierwsze informacje o Aftermatch - jak dotąd wiemy już dosyć sporo o Armored Kill, ale nie wiedzieliśmy nic o dwóch kolejnych dodatkach do Battlefielda 3. Właśnie się to zmieniło, bowiem dowiedzieliśmy się, że akcja Aftermatch rozgrywać się będzie na zniszczonym trzęsieniem ziemi terenie, a w nasze ręce trafią cywilne i wojskowe pojazdy, nowy sprzęt oraz tryb.
  • Uciekaj z nowym trailerem Dishonored - w sieci pojawił się nowy trailer z nadchodzącej gry Arkane Studios. Może i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie możliwość wyboru przez (jeszcze nie)gracza sposobu ucieczki.
  • Przypomnijmy sobie Thiefa - w czasach, kiedy nie było jeszcze Splinter Cella i Hitmana, kiedy nie było charakterystycznych dla skradanek elementów, jak poziom wykrycia, poziom hałasu i oświetlenia, światło dzienne (nie dosłownie) ujrzał Thief i od tej pory wszystko się zmieniło...
  • Nowy gameplay z WRC 3 - jeśli jesteście fanami rajdówiek to z pewnością wyczekujecie kolejnej, trzeciej już części gry WRC. Nie jest to może spełnienie marzeń fana rajdów WRC, ale jak się nie ma co się lubi i tak dalej. Powinien zanteresować Was najnowszy gameplay, prezentujący asfaltowy OS w Hiszpanii.
  • Batman vs Batman - redakcja serwisu GameSpy postanowiła zestawić ze sobą dwie postacie Batmana - wykreowaną przez Rocksteady i Nolana z filmu o Mrocznym Rycerzu. Uwzględniane są między innymi takie elementy jak: wygląd, walka czy gadżety. Kto wyszedł z tego starcia zwycięzko? Zajrzyjcie tutaj.
  • Skylanders Giants przesunięte na październik - platformówka o olbrzymach walczących ze złym Kaosem nie ukaże się, jak to było do tej pory zaplanowane, we wrześniu. Premiera została przesunięta na drugą połowę października.

MOBILE & TECH

  • Napisz Google co chciałbyś wyszukać - Google wychodzi naprzeciw oczekiwaniom posiadaczy smartfonów i tabletów, którzy nie przepadają z ramką, do której muszą wpisać konkretną frazę. Pojawiła się beta funkcji Handwrite search, która umożliwa własnoręczne wpisanie w Google szukanego słowa.
  • Nowa generacja skrzynek pocztowych - .Mail ma, zdaniem jego twórców, zrewolucjonozować standard obecnych skrzynek pocztowych. .Mail to między innymi lepsza segregacja wiadomości, możliwość przeglądania wszystkich załączników, czy na przykład dodawanie kontaktom ikon. Czy to naprawdę rewolucja?

FILM

  • Druga część "Kapitana Ameryki" bardziej mroczna - wszystko wskazuje na to, że powróciła moda na super bohaterów i to w mrocznej wersji. Po Batmanie i zapowiedzianym niedawno Supermanie przyszedł czas na Kapitana Amerykę.
  • "Niezniszczalni 2" nie dla młodszych widzów - sequel filmu "Niezniszczalni" otrzymał kategorię wiekową R, co oznacza, że fani otrzymają to na co tak naprawdę liczą - mnóstwo krwi, przemocy i brutalnych scen w wykonaniu legendarnych hollywoodzkich gwiazdorów.
barth89
27 lipca 2012 - 00:33