Ubisoft Dishonored Dead Island Riptide Motorola - flash news (30.07) - barth89 - 30 lipca 2012

Ubisoft, Dishonored, Dead Island Riptide, Motorola - flash news (30.07)

O bonusach pre-orderowych dla Dishonored i Transformers: Fall of Cybertron, co chcielibyśmy zobaczyć w Dead Island Riptide, luki w zabezpieczeniach UPlay, Motorola RAZR HD z bardzo pojemną baterią, logo "Kac Vegas 3" i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

  • Lata '80 w bonusie pre-orderowym Transformers: Fall of Cybertron - w sieci pojawił się trailer zawartości bonusowej, którą gracze otrzymają w zamian za złożenie zamówienia pre-orderowego gry Transformers: Fall of Cybertron. Bonusem jest między innymi skórka Optimusa Prime'a, stylizowana na lata '80.
  • Poważne luki z zabezpieszeniach UPlay - kontrowersyjna platforma Ubisoftu, UPlay, ma poważne luki w zabezpieczeniach, więc gracze, posiadający na swoim koncie tytuły takie jak Assassin's Creed 2/Brotherhood/Revelations, Ghost Recon; Future Soldier i in. nie mogą czuć się bezpiecznie.
  • Co chcielibyśmy zobaczyć w Dead Island Riptide - redakcja serwisu GameInformer przygotowała listę życzeń, związaną z kontynuacją polskiej produkcji Dead Island. Na liście znalazł się między innymi większy świat, zachowanie klimatu survival horroru, czy zwiększenie ilości dostępnego arsenału.
  • Dishonored w Wielkiej Brytanii z kilkoma zestawami bonusów pre-orderowych - oecnie zajęci Olimpiadą w Londynie Brytyjczycy w październiku będą mogli zamówić grę Dishonored z różnymi wariantami bonusów pre-orderowych. Dostępna będzie Edycja Specjalna, Shadow Rat, Backstreet Butcher i Acrobatic Killer.
  • Kilka jasnych screenów ze Splinter Cell: Blacklist - w sieci pojawiło się kilka nowych screenów z zapowiedzianej na wiosnę przyszłego roku Splinter Cell: Blacklist. Na nieszczęście fanów poprzednich części wszystkie screeny prezentują Sama w świetle słońca.
  • Dawnguard na PC i PlayStation 3 doczeka się zapowiedzi? - ostatnio posiadacze pecetów i konsol Sony mieli powody do rozczarowania, bowiem Pete Hines na swoim Twitterze dał im do zrozumienia, że dodatek do Skyrima wcale nie musi pojawić się na innych niż Xbox 360 platformach. Teraz sprostował i prosi, by "oczekiwali dalszych informacji". Jest więc szansa.

MOBILE & TECH

  • Motorola RAZR HD i nowe informacje - nowa Motorola, będąca odpowiedzią na flagowe produkty konkurencji, jak One i SIII, posiadająca aparat 13 megapikseli, rozdzielczość 720 x 1280 pikseli, a także wyposażona w dwurdzeniowy procesor Snapdragon S4 o taktowaniu 1.5 GHz, posiadać będzie także akumulator o pojemności aż 2530 mAh.
  • Apple i reklamy Maca bez Maca - pojawiły się aż trzy nowe reklamy komputerów Mac, zatytułowane Mayday, Basically oraz Labor Day. Co ciekawe - nie reklamują one bezpośrednio urządzeń, a raczej skupiają się na funkcjach i niedopowiedzeniach.

FILM

  • Pojawiło się logo zapowiadające "Kac Vegas 3" - wilk na białym tle - tak reklamowana jest najnowsza część filmu "Kac Vegas", w której, nieoficjalnie, przyjaciele będą starali się uwolnić Alana ze szpitala psychiatrycznego.
  • Najlepsze i najgorsze promocje filmów z zeszłego tygodnia - za jeden z najlepszych materiałów został potraktowany film zza kulis produkcji "Hobbita", natomiast za jeden z gorszych między innymi trailer "Bachelorette".
Logo "Kac Vegas 3"
barth89
30 lipca 2012 - 14:46