Angry Birds - ponownie atakują. - PowiemToRaz - 9 sierpnia 2012

Angry Birds - ponownie atakują.

Gry Angry Birds chyba nie trzeba już nikomu przedstawiać jest ona dostępna na wszystkich platformach mobilnych a też na pececie, możemy w nią  grać w wersji przeglądarkowej. Gra szybko zdobyła wielu fanów a każda jej odsłona bije kolejne rekordy popularności .

Ale dziś Angry Birds to nie tylko gra to wielki przemysł gadżetów. Sam w domu uległem wraz z moim synem magii wybuchających ptaszków (tak nazywa tą grę mój 4 letni syn) i oprócz samego grania nasz domowy przybytek wzbogacił się w pościele, buty, czapkę, grę planszową, ręcznik itp.

Już się tłumaczę dlaczego zamiast pisać o grze piszę o gadżetach związanych z grą, dla osób którym znudziło się sterowanie grą za pomocą palca lub myszki powstał kontroler dedykowany grze Angry Brids.

Kontroler pozwala na całkowicie nową i pełną interakcję z grą, od teraz możemy już manualnie wystrzelić naszego bohatera poprzez naciągnięcie specjalnej procy oraz ustawić kąt lotu. Niektóre postacie posiadają dodatkowe moce takie jak na przykład wybuchanie, przyspieszenie czy puchnięcie, za ich kontrolę odpowiedzialny jest drugi przedmiot dołączony do zestawy przypominający detonator. Sam też wygląd kontrolera zachęca do gry.

Mój syn po zobaczeniu filmu już mnie  prosi o zakup. Przyznam się że chętnie spróbował bym zagrać w ptaszki za pomocą kontrolera.

Mam pytanie co sądzicie o pomyśle i ile byli byście w stanie zapłacić za taki gadżet .

PowiemToRaz
9 sierpnia 2012 - 11:26