Polska Niezwykła – genialna aplikacja numer jeden w AppStore. - PowiemToRaz - 14 sierpnia 2012

Polska Niezwykła – genialna aplikacja numer jeden w AppStore.

Uwielbia podróże, choć okres urlopowy dobiega końca nie mogłem się oprzeć by nie napisać i nie pochwalić twórców aplikacji Polska Niezwykła.

Przyznam się, że jakość polskich aplikacji na platformie iOS nie zachwyca, choć pewnie znajdziemy kilka wyjątków. Taki na pewno jest właśnie opisywana poniżej aplikacja, choć żałuję, że nie była dostępna podczas Euro 2012 gdyż mogła być genialną reklamą naszego kraju.

Musze nadmienić, że Polska Niezwykła to nie tylko aplikacja, ale też bardzo dobrze rozbudowany portal społecznościowy poświęcony turystyce po naszym kraju gdzie to użytkownicy dodają fotografie pokazują na ciekawe trasy i miejsca warte zobaczenia. Dzięki takiemu połączeniu mam możliwość odnalezienia naprawdę genialnych miejsc, których nie ma w standardowych przewodnikach.

Aplikacja obecnie dostępna jest tylko na platformie iOS, ale z tego, co mi wiadomo ma w przeciągu najbliższych 30 dni pokazać się też w wersji na Androida. Posiada potężną bazę ponad 30 000 zindeksowanych miejsc i atrakcji.

Wielki plusem jest możliwość zobaczenia zdjęć jak i bardzo przyjazny interfejs. Oczywiście nie mogło zabraknąć funkcji lokalizacji, która podpowie nam, co warto zobaczyć w okolicy.

Postarano się też o dodanie prognozy pogody do miejsca, którego właśnie oglądamy, co za pewnie ułatwi nam decyzję czy wybrać się właśnie tam na wycieczkę. Słowa uznania też dla samej estetyki wykonania po prostu jest ładna i prosta.

Pytanko może znacie ciekawe Polskie aplikacje na iOS jak i na Androida, które warte by były opisania na https://gameplay.pl

PowiemToRaz
14 sierpnia 2012 - 12:00