PGA WCG i koszulki - Map Pool - przegląd e-sportowy #9 - sathorn - 1 października 2012

PGA, WCG i koszulki - Map Pool - przegląd e-sportowy #9

Nie miałem specjalnie czasu śledzić e-sportu w tym tygodniu, ale w ramach przygotowywania tego tekstu postanowiłem nadrobić zaległości (m.in. dlatego lubię go pisać, przemyca trochę systematyczności w tej kwestii). Co się okazało? Że nic ciekawego się nie wydarzyło. Na szczęście pojawiło się parę rzeczy, które mogę wam zajawić, także nic straconego.

Cybersport pojawi się na Poznań Game Arena

Long-story-short. 200-metrowe stoisko, turnieje, konkursy, nagrody.

Ach to reaktywowane PGA. Ileż to ja się nasłuchałem o tej imprezie. O jej fantastycznym klimacie, o rozmachu. Niestety nie było mi dane odwiedzić żadnej z poprzednich edycji. Może tym razem zawitam do Poznania?

World Cyber Games 2012 Polska już w ten weekend

6 października 2012 roku w Warszawskim Multikinie „Złote Tarasy”, które gościło już niejeden e-sportowy event, odbędzie się polski finał World Cyber Games. Poza pieniędzmi do zgarnięcia będzie też możliwość wzięcia udziału w światowych finałach, które odbędą się w Chinach. Kto żyw i ze stolycy, ten niech się pojawi.

Profil WCG Poland na Facebooku

Koszulki, bardzo fajne, polecam

Koszulki ESL znów do kupienia z oficjalnego, polskiego kanału dystrybucji. 59zł, wysyłka za darmo, do kupienia na Allegro!

Sam posiadam model „6 Pool Only”, kupioną na stoisku ESL w Kolonii w zeszłym roku, ale chętnie skusiłbym się na „More GG, More Skill”. Koszulki League of Legends też prezentują się fajnie, chociaż moim zdaniem z uwagi na koncepcję, nie posiadają głębi tych starcraftowych.

Jeżeli czyta to jakiś ESL-owski włodarz, to ogłaszam, że nie mam pieniędzy, bo musiałem zapłacić kaucję za mieszkanie, a koszulki NAPRAWDĘ mi się podobają :)

Jeżeli podoba Ci się mój materiał to będę Ci wdzięczny, jeżeli polubisz mój profil na Facebooku, albo zafolołujesz mnie na Twitterze. Wrzucam tam sporo rzeczy, które nie pojawiają się na Gameplay'u, albo pojawiają się ze sporym opóźnieniem. Reaktywowałem też niedawno swojego prywatnego bloga.

sathorn
1 października 2012 - 20:18