Thief XCOM Android Steve Jobs - flash news (8.10) - barth89 - 7 października 2012

Thief, XCOM, Android, Steve Jobs - flash news (8.10)

Przypomnijmy sobie Thief 2, pierwsza ocena Dishonored, o XCOMie słów kilka, Black Ops na PlayStation Vita bez zombie, co w kolejnej wersji Androida, rok po śmierci Steve'a Jobsa, najnowsze plakaty filmowe i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

  • Przypomnijmy sobie Thief 2: The Metal of Age - cofnijmy się do roku 2000. Studio Looking Glass Technology wydaje grę Thief 2: The Metal of Age. Pamiętacie tę kulotową produkcję? Jeśli nie to, przy okazji premiery Dishonored, warto sobie co nieco przypomnieć?
  • Pierwsza ocena Dishonored nad wyraz obiecująca - serwis computerandvideogames.com (CVG) zrecenzował już grę Dishonored. Recenzja ukazała się nieco przed czasem, więc szybko została usunięta ze strony, ale gracze są czujni i nota 9,5/10 na pewno by im nie umknęła. Gra określana jest mianem "kandydata na najlepszą grę tego roku i jedyną taką produkcją tej generacji konsol".
  • Techniczna strona Resident Evil 6 - najnowsza produkcja Capcomu zadebiutowała już niemal tydzień temu, przyszedł więc czas na odsłanianie niektórych jej aspektów. Tutaj dowiecie się wszystkiego o warstwie techniczno - graficznej.
  • XCOM przeszedł długą drogę... - marka XCOM przeżywa drugą młodość. Głośno jest teraz o XCOM: Enemy Unknown, gdzieś na horyzoncie rysuje się XCOM. A wszystko zaczęło się w 1994 roku.
  • Black Ops: Declassified bez zombie - Activision ogłosiło wczoraj, że gra Black Ops: Declassified na PlayStation Vita została pozbawiona trybu zombie. Problem stanowił podobno ośmioosobowy co-op.

MOBILE & TECH

  • Co w kolejnej wersji Androida? - serwis android.com.pl opublikował ciekawy artykuł, w którym znajdziemy listę życzeń/oczekiwań związaną z kolejnym Androidem - Key Lime Pie. Czego moglibyśmy oczekiwać? Na przykład usprawnioną synchronizację między urządzeniami, wbudowaną aplikację do połączeń wideo, androidowego klienta gier, czy usprawnienia dotyczące oszczędzania energii. A to nie wszystko.
  • Rok po śmierci Steve'a Jobsa i wiadomość od Tima Cooka - 4 października minął rok, od kiedy nie ma znami legendarnego Steve'a Jobsa. Chcecie wiedzieć jaką notkę z tej okazji wystosował obecny szef Apple? Zerknijcie tutaj.
  • Samsung Galaxy S 3 telefonem 2012 - na gali Mobile Choice Awards 2012 wybrano najlepsze smartfony w różnych kategoriach. Główny tytuł, "Telefon Roku", zdobył Samsung Galaxy S 3.

FILM

  • Siedmiu niedobrych twardzieli po czterdziestce - zachęcam Was do zapoznania się z tym artykułem, w którym autorka wymienia siedmiu najlepszych jego zdaniem aktorów, którzy mają już trochę wiosen na karku.
  • Nowe plakaty filmwe - wszystkie plakaty znajdziecie tutaj, a w ubiegłym tygodniu pojawiły się plakaty takich produkcji jak: "Flight", "Zero Dark Thirty", "Jack Reacher", "Killing Them Softly", "Broken City", "The Lone Ranger", "The Paperboy", "Seven Psychopaths" czy "Silent Hill: Revelation 3D".
barth89
7 października 2012 - 20:21

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz