BioShock: Infinite Dragon Age 3 iPad Silent Hill - flash news (22.10) - barth89 - 21 października 2012

BioShock: Infinite, Dragon Age 3, iPad, Silent Hill - flash news (22.10)

Recenzja Doom 3: BFG Edition i 007 Legends, nowy trailer BioShock: Infinite, zamyślony Desmond, obrazki koncepcyjne z Dragon Age 3, iPad Mini zastąpi iPada 2, "Skyfall" inspirowane "Mrocznym Rycerzem" i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

  • Recenzja Doom 3: BFG Edition - ciekawi jak radzi sobie stara marka w nowych realiach? Duke Nukem Forever pokazał, że nie do końca wszystko musi być idealnie. Nowa edycja Doom 3 też to potwierdza. Ocena 5/10 od Eurogamera. Przy okazji możecie też zobaczyć jak sprawuje się techniczna warstwa Doom 3: BFG Edition.
  • Zobacz obrazki koncepcyjne z Dragon Age 3 - wszystko wskazuje, że coś kręci się wokół trzeciej części gry Dragon Age, bowiem w sieci pojawiły się obrazki koncepcyjne z Dragon Age 3. Obejrzycie je tutaj.
  • Assassin's Creed 3 i tajemniczy Desmond - na stronie promującej Assassin's Creed 3 pojawił się tajemniczy obrazek prezentujący Desmonda wpatrującego się w ekran z ciągiem dat. Internauci już zaczęli sprawdzać cóż takiego te daty mogą oznaczać.
  • Nowy trailer z BioShock: Infinite - dawno już nie było nic słychać o najnowszym BioShocku. Ciszę tę przerwała niedawna informacja o dostępnych edycjach, teraz z kolei pojawił się nowy trailer (z gameplayem).
  • Recenzja 007 Legends - jestem przekonany, że jakość gry 007 Legends nie idzie w parze z jakością filmu "Skyfall". Przecież film Mendesa nie zasłużyłby na 3/10, prawda?

MOBILE & TECH

  • Pięciocalowy HTC to Deluxe? - wiemy, że HTC szykuje nam smartfona z pięciocalowym ekranem. Wiemy też, że prawdopodobnie trafi do sprzedaży jako HTC Deluxe (a nie, jak zakładano wcześniej, Droid Incredible X).
  • iPad Mini zastąpi iPada 2? - serwis Apple Insider donosi, że mniejsza wersja iPada 2, iPad Mini, którego premiera odbędzie się już 2 listopada, może całkowicie zastąpić swojego starszego i większego brata.
  • Nowy smartfon samsunga z wysuwaną klawiaturą? - dowiedzieliśmy się, że koreański producent szykuje smartfona oznaczonego jako GT-B9150, co oznacza, że prawdopodobnie będzie on wyposażony w klawiaturę QWERTY. Znamy też pozostałą specyfikację, którą znajdziecie w tym miejscu.
www.myapple.pl / źródło: http://farm9.staticflickr.com/8174/8067867235_9e1350fc94_b.jpg

FILM

  • "Skyfall" inspirowane Batmanem Nolana - Man Mendes, reżyser najnowszego filmu o Jamesie Bondzie, przyznał, iż inspirował się serią filmów o Batmanie w reżyserii Christophera Nolana, a zwłaszcza drugą częścią - "Mrocznym Rycerzem". Chodzi tu głównie o wizję świata w którym żyjemy, mimo że akcja filmu rozgrywała się w fikcyjnym świecie.
  • Zobacz zwiastun nowego "Silent Hill" - w sieci pojawił się trailer kolejnej części horroru "Silent Hill". Zwiastun "Silent Hill: Apokalipsa" obejrzycie tutaj, a film trafi do polskich kin w listopadzie.
barth89
21 października 2012 - 15:53