Black Ops 2 Mass Effect 4 Apple Star Wars - flash news (14.11) - barth89 - 13 listopada 2012

Black Ops 2, Mass Effect 4, Apple, Star Wars - flash news (14.11)

Recenzja Call of Duty: Black Ops 2, Mass Effect 2 na płycie z Black Ops 2, co w Mass Effect 4, nowe DLC do Sleeping Dogs, premiera iPhone'a 5S w przyszłym miesiący, Samsung podnosi ceny procesorów dla Apple, czego możemy spodziewać się w czwartej trylogii "Gwiezdnych Wojen" i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

  • Mass Effect 2 na płycie z drugim Black Opsem - o ironio... Powody do zmartwienia (śmiechu?) mają posiadacze pudełkowych wydań wersji na PC. Okazało się, że na niektórych krążkach oznaczonych jako "Disc 2" nie ma zawartości z grą Black Ops 2, a z... Mass Effectem 2. Czyżby ta sama tłocznia Activision i EA?
  • Znamy szczegóły kolejnych DLC do Sleeping Dogs - jeśli mało Wam dotychczasowych dodatków do Sleeping Dogs to Square Enix zapowiedziało kolejne. Jednym z nich jest Dragon Master Pack, zawierający kilka pomniejszych DLC. Ciekawie zapowiada się również Square Enix Character Pack, który pozwoli posiąść cechy z bohaterów innych gier od Square Enix - Hitmana, Deus Exa i Just Cause.
  • Recenzja Call of Duty: Black Ops 2 - czy Treyarch spełnił pokładane w nim nadzieje? Czy przeniesienie akcji gry do roku 2025 było dobrym pomysłem? Na te pytania musicie odpowiedzieć sobie sami, ale GameInformer ocenił nowego Calla na 8,5/10.
  • Assassin's Creed 3 na PC z patchami i innymi udogodnieniami - Ubisoft potwierdził, że Assassin's Creed 3 w wersji pecetowej pojawi się z zaaplikowanymi najnowszymi patchami, a także będzie wspierał DX11 i otrzyma dostęp do wszystkich dotychczas wydanych dodatków DLC.
  • Co w kolejnym Mass Effectcie? - otrzymaliśmy już potwierdzenie, że powstaje kolejna część serii Mass Effect. Zastanawialiście się już jak mogłaby ona być lepsza od poprzedniej części? Może grywalne postacie obcych ras? A może ulepszony multiplayer? A może nowe klasy postaci?

MOBILE & TECH

  • Premiera iPhone'a 5S już w... przyszłym miesiącu? - dopiero co miała miejsce premiera iPhone'a 5, a już mówi się o jego następcy. Chiński dziennik Commercial Times dotarł do informacji, które sugerują, że premiera iPhone'a 5S miałaby odbyć się już w przyszłym miesiącu.
  • Samsung podnosi ceny procesorów dla Apple - od dość dawna trwa wojna (nie tylko sądowa) między Apple i Samsungiem. Podobno Samsung podniósł o 20% ceny procesorów dla Apple. Ten ostatni nie zgodził się na podwyżkę i starał się poszukać innego dostawcy, ale żaden z nich nie spełnił wymagań firmy z Cupertino, była ona więc zmuszona podpisać umowę z Samsungiem do 2014 roku.
  • Nowe reklamy iPada mini - w sieci pojawiły się dwie nowe reklamy najnowszego iPada mini. Apple starało się pokazać w nich, jak iPady (większy i mniejszy) uzupełniają się wzajemnie. Obie reklamy obejrzycie tutaj.

FILM

  • Czego możemy spodziewać się po czwartej trylogii "Gwiezdnych wojen"? - nie miała jeszcze miejsca premiera trzeciej trylogii (której poszczególne części ukażą się kolejno w 2015, 2017 i 2019 roku), a już trwają domysły związane z czwartą trylogią. Źródło powiązane z Lucasfilm twierdzi, że osią czwartej trylogii będzie Darth Vader.
  • Nowe zdjęcia prosto z planu "Thora 2" - w sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu sequela filmu "Thor". Znajdziecie je w tym miejscu.
www.stopklatka.pl / źródło: http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=92296
barth89
13 listopada 2012 - 17:09

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz