Skrillex Quest - gra a'la Zelda ze Skrillexem w tle i Skrillexem jako ostatnim bossem - sathorn - 29 listopada 2012

Skrillex Quest - gra a'la Zelda ze Skrillexem w tle i Skrillexem jako ostatnim bossem

Gra przeglądarkowa Skrillex Quest została stworzona przez Jasona Odę, na zlecenie samego Skrillexa i jego wydawcy - Atlantic Records.

Skrillex Quest opowiada prostą historię - jesteśmy bohaterem w świecie zabrudzonego kartridża do NESa. W związku z czym świat staje się skażony. Musimy uratować go, pokonując zbitki błędnych danych. Czy jakoś tak. Ważne, że w tle leci dobry dubstep.

Krótko mówiąc - gra zrealizowana jest w konwencji adventure RPG, a przejście jej zajmuje około 15 minut. Szczerze mówiąc przez większość czasu miałem wrażenie, że nie do końca wiem co robię, nie wspominając o zachowaniu w tym wszystkim jakiegokolwiek sensu.

Nie zmienia to faktu, że bawiłem się całkiem nieźle. Kilka razy zdarzyło mi się uśmiechnąć pod nosem, szczególnie kiedy zobaczyłem z kim przyszło mi się zmierzyć pod koniec gry. Jeżeli lubicie Skrillexa, to zapraszam.

Gra dostępna jest za darmo na stronie http://www.skrillexquest.com/.

Jeżeli podoba Ci się mój materiał to będę Ci wdzięczny, jeżeli polubisz mój profil na Facebooku, albo zafolołujesz mnie na Twitterze. Wrzucam tam sporo rzeczy, które nie pojawiają się na Gameplay'u, albo pojawiają się ze sporym opóźnieniem. Reaktywowałem też niedawno swojego prywatnego bloga.

sathorn
29 listopada 2012 - 13:00
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
29.11.2012 13:55
BliBs_Pl
👍
BliBs_Pl
77
Weltschmerz

Będę musiał zagrać :)

29.11.2012 13:59
😍
odpowiedz
Piotrek.K
177
... broken ...

Nie ma to jak pisac, ze sie usmiechnales w momencie jak zobaczyles kto jest ostatnim bossem i przy okazji pisac w TYTULE kto nim jest

29.11.2012 16:06
Harry M
odpowiedz
Harry M
146
Master czaszka

Sprawdzi się

29.11.2012 17:29
Ambitny Łoś
odpowiedz
Ambitny Łoś
155
Cthulhu

Właściwie to gra na dłużej niż 15 minut jak chce się wszystko odkryć.