Skyrim Splinter Cell Dead Island Android - flash news (7.12) - barth89 - 6 grudnia 2012

Skyrim, Splinter Cell, Dead Island, Android - flash news (7.12)

Recenzja Dragonborn, Tom Hardy wcieli się w Sama Fishera, premiery gier w 2013, DLC do Assassin's Creed 3 usuwa save'y, Samsung Galaxy S3 z nową wersją Androida, "Skyfall" lepszy od "Avatara" i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

 • Recenzja The Elder Scrolls V: Skyrim - Dragonborn - jak wypada najnowszy dodatek DLC do genialnego Skyrima? Zdecydowanie (ZDECYDOWANIE) lepiej, niż poprzedni Hearthfire, bowiem Dragonborn otrzymał notę 9/10.
 • Zapowiedź Dead Island Riptide - w przyszłym roku zadebiutuje kolejna, niepełnoprawna część Dead Island z podtytułem Riptide. Z pewnością nie będzie już takiego zaskoczenia, jak w przypadku ciepło przyjętego pierwowzoru, ale zdecydowanie warto czekać na kontynuację.
 • DLC do Assassin's Creed 3 usuwa save'y - uwaga na najnowsze DLC do Assassin's Creed 3! Hidden Secrets Pack może usunąć Wasze save'y z gry. Ubisoft już pracuje nad rozwiązaniem tego problemu.
 • To pewne: Tom Hardy wcieli się w Sama Fishera - niedawne pogłoski potwierdziły się. Tom Hardy, odtwórca roli Bane'a z filmu "Mroczny Rycerz Powstaje" wcieli się w rolę Sama Fishera w powstającym filmie na podstawie gry Splinter Cell.
 • Premiery gier w pierwszym kwartale 2013 - kiedy najważniejsze tytuły będą miały swoje premiery? Dowiecie się tego stąd - jest to lista najważniejszych growych premier pierwszego kwartału (nie licząc kwietniowej premiery Dead Island Riptide) 2013 roku.
 • Co w patchu 1.02 do Far Cry 3? - Ubisoft ujawnił listę poprawek, jakie znajdą się w najnowszym patchu do Far Cry 3, oznaczonym numerkiem 1.02. Patch poprawi wydajność gry, a także doda matchmaking do trybu multiplayer i co-op.

MOBILE & TECH

 • Samsung Galaxy S3 z nową wersją Androida - najnowszy flagowy model telefonu Samsunga, Galaxy S3, otrzymał Androida 4.1.2, a co za tym idzie - nowe funkcje. Jedną z ciekawszych jest możliwość obsługi dwóch okien z aplikacjami za pomocą podzielonego ekranu.
 • Oficjalna aplikacja YouTube'a przystosowana do iPada i iPhone'a 5 - Google wypuściło aktualizację do oficjalnej aplikacji YouTube, a najważniejszą z nich jest przystosowanie do pracy z iPadem i iPhonem 5.
 • Beta najnowszej wersji SwiftKey Flow dostępna do pobrania - SwiftKey doczekało się najnowszej wersji, nazwanej SwiftKey Flow Beta. Rzecz jasna nie jest to finalna wersja, ale została ona wyposażona w bardzo ciekawe rozwiązanie, które znamy z klawiatury Swype.
www.android.com.pl / źródło: http://android.com.pl/news/7163-klawiatura-swiftkey-flow-beta-dostepna-do-pobrania/

FILM

 • Zwierzenia Christophera Nolana - w sieci pojawiły się materiały ze spotkania/panelu, którego gościem był Christopher Nolan. Reżyser opowiadał o roli Jokera w "Mrocznym Rycerzu", reklamował "Mroczny Rycerz Powstaje" na Blu-ray i DVD i mówił o kilku innych kwestiach związanych z nową trylogią Batmana. Pojawiły się też concept-arty z filmu.
 • Agent 007 zarabia lepiej od "Avatara" - film "Skyfall" został najlepiej zarabiającym filmem w Wielkiej Brytanii (wynik 93 954 780 funtów). Pokonał więc "Avatara", który zarobił 93 442 625 funtów.
barth89
6 grudnia 2012 - 10:57