GRID 2 GTA V EA Skyfall - flash news (1.2) - barth89 - 31 stycznia 2013

GRID 2, GTA V, EA, Skyfall - flash news (1.2)

Nowy trailer Metal Gear Rising: Revengeance, daty premiery GRID-a 2, GTA V i Killzone: Mercenary, szef EA o przemocy w grach, z wizytą w siedzibie Apple, Apple patentuje wygląd swoich sklepów, data premiery i ceny "Skyfall" na DVD i Blu-ray i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

 • Zobacz nowy trailer Metal Gear Rising: Revengeance - w sieci pojawił się nowy trailer z gry Metal Gear Rising: Revengeance, spin-offu serii Metal Gear Solid. W roli głównej filmiku występuje nie kto inny, tylko sam Raiden.
 • Recenzja Call of Duty: Black Ops 2 - Revolution - czy dodatek DLC do najnowszej części Call of Duty zrewolucjonizował rozgrywkę? Z pewnością nie, ale fani serii na pewno muszą się weń zaopatrzyć. Ocena 7/10 od Eurogamera.
 • Znamy datę premiery Killzone: Mercenary - Sony poinformowało, że premiera nowej części Killzone'a, z podtytułem Mercenary (w Polsce - Najemnik), odbędzie się 17 września. Otrzymaiśmy też zwiastun produkcji.
 • Szef EA o rzekomej przemocy w grach - John Riccitiello skomentował częste oskarżenia strzelanin o podstawę wszelkich aktów przemocy w rzeczywistym świecie. Twierdzi, że świat gier będzie musiał się z tym problemem zmierzyć. Cała jego wypowiedź tutaj.
 • GRID 2 pod koniec maja - Codemasters ujawniło, że kontynuacja świetnie przyjętej gry wyścigowej GRID, zadebiutuje na pecetach i konsolach już 31 maja.
 • GTA V jednak później - muszę zmartwić wszystkich graczy, którzy z niecierpliwością czekają na premierę GTA V. Rockstar ogłosił, że potrzebuje kilka dodatkowych miesięcy na doszlifowanie gry. Data premiery została przesunięta na 17 września. Niestety nadal nie wiadomo nic o wersji pecetowej.

MOBILE & TECH

 • Apple znów opatentowało... coś bardzo dziwnego - wiemy doskonale, że Apple znane jest z patentowania wszystkiego co jest możliwe. Nie inaczej jest tym razem, gdyż firma z Cupertino postanowiła opatentować... wygląd sklepów Apple Store! Tak, sklepów. Czekamy, kiedy Apple opatentuje wygląd fryzur osób tam pracujących.
 • Google nie komentuje pełnej oferty sklepu Google Play w Polsce - redakcja serwisu android.com.pl postanowiła ksontaktować się z polskim oddziałem Google w sprawie pełnej oferty sklepu Google Play, o czym pisałem w sotatnim flashu. Google nie skomentowało jednak tej sprawy, więc na szczegóły przyjdzie nam jeszcze poczekać.
 • Z wizytą w siedzibie Apple - Cupertino, siedziba Apple, to miejsce kultu fanów tej firmy. Redakcja serwisu myapple.pl postanowiła wziąć udział w swoistych "drzwiach otwartych" Apple. Relację z tych odwiedzin znajdziecie tutaj.
www.myapple.pl / źródło: http://photos.appleinsider.com/13.01.29-Apple_Store_TM.jpg

FILM

 • "Skyfall" niebawem na DVD i Blu-ray - już 20 marca w sklepach nabyć będziemy mogli film "Skyfall" w cenach: niecałych 30 zł. na DVD i od 1 marca za niecałych 80 zł. na Blu-ray. Z kolei 8 marca będzie można nabyć limitowane wydanie na Blu-ray za 99 zł.
 • Pierwsze zdjęcie z "Naznaczonego 2" - w sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie z planu "Naznaczonego 2", które udostępnił scenarzysta tegoż, Leigh Wannell. Wspomniane zdjęcie zobaczyć możecie w tym miejscu.
www.stopklatka.pl / źródło: http://img.stopklatka.pl/wydarzenia/933000/933900/933952-01.jpg
barth89
31 stycznia 2013 - 12:24

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz