SimCity Battlefield 3 Galaxy S IV George Lucas - flash news (8.3) - barth89 - 6 marca 2013

SimCity, Battlefield 3, Galaxy S IV, George Lucas - flash news (8.3)

Recenzja Battlefield 3: End Game i Mass Effect 3: Citadel, teaser Call of Juares: Gunslinger, problemy SimCity (Amazon usuwa cyfrową wersję gry ze swojej oferty), interfejs Samsunga Galaxy S IV, problemy finansowe HTC, George Lucas nie żegna się z przemysłem filmowym i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

  • Problemy SimCity - nie wątpię w to, że SimCity jest świetną grą... ale przez liczne problemy (zakrojone na szeroką skalę - to nie są problemy lokalne!) nie ma się co dziwić, że gracze wyrażają swoje niezadowolenie.
  • Recenzja ostatniego dodatku do Battlefielda 3 - dodatek End Game zachwycił redaktorów serwisu Eurogamer, którzy wystawili ostatniemu DLC do Battlefielda 3 notę 9/10. Kto ma Premium, niech się cieszy.
  • Techland zapowiada Call of Juarez: Gunslinger - w sieci pojawił się teaser kolejnej części Call of Juarez od Techlandu. Gunslinger po raz kolejny (na szczęście) przeniesie nas na Dziki Zachód. Pełny trailer ma ukazać się już 14 marca.
  • Recenzja Mass Effect 3: Citadel - ostatnie dodatki od EA są najwyraźniej w formie. 9/10 otrzymało DLC Citadel do Mass Effecta 3 od redakcji Eurogamera. Całe szczęście, że z serią nie żegnamy się na zawsze.
  • Amazon usuwa cyforwe SimCity ze swojej oferty - przez liczne problemy gry, o których pisałem wyżej, sklep Amazon usunął ze swojej oferty cyfrową wersję SimCity (pudełkową nadal można zamawiać - EA powinno sobie przecież poradzić z problemami do czasu dostarczenia gry do klienta).

MOBILE & TECH

  • Czy tak będzie wyglądać interfejs Samsunga Galaxy S IV? - w sieci pojawiły się obrazki, które rzekomo prezentują interfejs nadchodzącego flagowca od Samsunga. Rewolucji w wyglądzie nie ma, ale nadal jest ładnie.
  • HTC znów ze spadkiem w zyskach - tajwański producent po raz kolejny zalicza spadek w zyskach. Od początku roku firma zarobiła 910 milionów dolarów, podczas gdy w 2012 roku w tym samym okresie było to 1,25 miliarda dolarów. HTC wciąż liczy na to, że model One poprawi sytuację finansową firmy.
  • Pierwsze urodziny Google Play - 6 marca minął rok, odkąd Android Market został przekształcony w Google Play. Z tej okazji Google przygotowało promocje. Niestety, Polacy nie mają wielkiego wyboru...
www.android.com.pl / źródło: http://android.com.pl/news/10334-nowe-grafiki-odkrywaja-przed-nami-interfejs-galaxy-s4/

FILM

  • George Lucas nie porzuca filmów - co prawda serią Star Wars zajmie się już Disney, ale George Lucas nie porzuca przemysłu filmowego, więc najprawdopodobniej doczekamy się jeszcze filmów, które wyreżyseruje. Póki co otwiera muzeum sztuki.
  • Zobacz plakaty sequela "Igrzysk śmierci" - sequel "Igrzysk śmierci", który w Polsce będzie nosił tytuł "Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia", doczekał się nowych plakatów, prezentujących bohaterów filmu. Zobaczyć je możecie tutaj i tutaj.
barth89
6 marca 2013 - 12:28

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz