Peggle Deluxe za darmo! - sathorn - 26 marca 2013

Peggle Deluxe za darmo!

Graliście w Peggle Deluxe? Jedną z najbardziej uzależniających gier w historii, która wyszła spod rąk twórców m.in. Plants vs Zombies? Jeżeli nie, to macie okazję zapoznać się z tym klasykiem zupełnie za darmo! Electronic Arts wraz z PopCapem z okazji targów Penny Arcade Expo East 2013 rozdaje ten tytuł za darmo.

Co trzeba zrobić, żeby dostać grę? Niewiele. Wystarczy wejść na stronę poświęconą promocji, podać swój e-mail, sprawdzić pocztę, pobrać ważący 20MB instalator i już można się bawić.

Czym w ogóle jest Peggle? Cieżko stwierdzić. Najłatwiej zdefiniować tę produkcję jako połączenie pachinko z nutką jednorożców, tęczy i Ody do Radości. Serio, nie jestem w stanie tego lepiej wytłumaczyć. Po prostu zagrajcie.

Peggle Deluxe pobierzecie ze strony producenta.

Jeżeli podoba Ci się mój materiał to będę Ci wdzięczny, jeżeli polubisz mój fanpage na Facebooku, może nawet zasubskrybujesz mój prywatny profil, albo zafolołujesz mnie na Twitterze. Wrzucam tam sporo rzeczy, które nie pojawiają się na Gameplay'u. Reaktywowałem też niedawno swojego prywatnego bloga.

sathorn
26 marca 2013 - 20:42