GRID 2 Wolfenstein: The New Order Apple I - flash news (29.5) - barth89 - 28 maja 2013

GRID 2, Wolfenstein: The New Order, Apple I - flash news (29.5)

Nowe informacje i gameplay z Wolfenstein: The New Order, DLC do SimCity już gotowe do pobrania, co nieco o uśmierconych postaciach z gier, sprawny Apple I sprzedany na aukcji, polskie filmy w amerykańskim wykonaniu i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

  • Recenzja GRID-a 2 - czy studiu Codemasters udało się przenieść na grunt sequela wszystkie zalety poprzedniej części, tak popularnej i lubianej wśród wszystkich miłośników wirtualnych wyścigów? Wygląda na to, że mamy do czynienia z bardzo solidną ścigałką, która zasłużyła na ocenę 7/10 od serwisu Eurogamer.
  • Zobacz nowy trailer Company of Heroes 2 - do premiery sequela popularnego RTS-a pozostał już niecały miesiąc, otrzymujemy więc coraz więcej materiałów. W sieci pojawił się właśnie naszpikowany wybuchami i seriami z karabinów maszynowych trailer.
  • O uśmierconych postaciach z gier słów kilka - czasem celem deweloperów jest wywołanie u gracza wstrząsu/wzruszenia spowodowanego śmiercią jednego z bohaterów gry. GameInformer postanowił przyjrzeć się bliżej uśmierconym postaciom. Uwaga na (często mega wielkie) spoilery!
  • Co nieco o Wolfenstein: The New Order - na łamach Eurogamera pojawiła się zapowiedź najnowszej, pod pewnym względem kontrowersyjnej, części Wolfensteina. W sieci z kolei możemy już oglądać pierwsze fragmenty prezentujące rozgrywkę w tejże produkcji.
  • DLC do SimCity już dostępne - pierwszy dodatek DLC do SimCity jest już gotowy do pobrania. Amusement Park doda do gry możliwość wybudowania parku rozrywki, a także zmieni co nieco w mechanice gry. DLC kosztuje niecałe 8 funtów na platformie Origin.

MOBILE & TECH

  • Biały Nexus 4 już niebawem w sprzedaży - dowiedzieliśmy się, że biała wersja Nexusa 4 powinna trafić do sprzedaży w ciągu najbliższych tygodni. Ciekawi jak prezentuje się taka wersja kolorystyczna tego smartfona? Zerknijcie tutaj.
  • Jaką cenę osiągnął Apple I na aukcji? - pamiętacie jak jakiś czas temu pisałem o wystawionym na aukcji sprawnym komputerze Apple I? Licytacja dobiegła końca, a nowy właściciel będzie musiał zapłacić za niego 671 tysięcy dolarów.
  • Co nieco o Samsungu Galaxy S4 - redakcja serwisu Android.com.pl miała okazję przetestować najnowszy model flagowca Samsunga. O pierwszych wrażeniach z obcowania z Galaxy S4 przeczytacie w tym miejscu.

FILM

  • Polskie filmy made in USA - jesteście ciekawi jak wyglądałyby polskie filmy, gdyby ich zwiastuny powstawały w Stanach Zjednoczonych? Jeśli tak, koniecznie zajrzyjcie tutaj i obejrzyjcie przykładowy trailer.
  • Zobacz nowe zdjęcia z planu "The Wolverine" - w sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu filmu "The Wolverine". Oczywiście na każdym zdjęciu obowiązkowo musiał znaleźć się grający główną rolę Hugh Jackman.
barth89
28 maja 2013 - 15:37