Crush Crush - darmowy clicker dla kawalerów - A Very Special Snowflake - 14 czerwca 2016

Crush Crush - darmowy clicker dla kawalerów

I dla tych co lubią rysowane dziewczyny. Nie, poważnie. Lubię clickery i wpadłem na to... coś? Jest na platformie STEAM, jest darmowe, więc spróbowałem. No i jak w przypadku clickera, choć nie wiem jakby mi było głupio wracałem klikać. Jeśli trafiliście pewnego razu na Sakura Clicker, gdzie w sumie klikało się na kobiety w bieliźnie, aby je pokonać, to mniej więcej się odnajdziecie. Tym razem z podobnymi przyjdzie wam się umawiać. Serio.

Celem gry naturalnie jest klikanie. Trafiamy na tytułową crush za sprawą jakiejś sytuacji i odblokowuje nam się ona w menu, podobnie jak każda kolejna, ale to wymaga czasu. Każda z dziewczyn w statystykach udostępnia nam informacje o sobie, na przykład co lubi, ile ma lat czy jaki ma rozmiar... tak. Musimy ją zdobyć, ale zanim nam się to uda będziemy walczyć między innymi z friendzone, a za starania dostajemy ich zdjęcia do albumu. Nasze crush mają różne wymagania, które należy spełnić, aby wzmocnić naszą znajomość. Przede wszystkim serduszka, które otrzymujemy za klikanie i z czasem, kiedy jesteśmy poza grą. Poza tym ich wymagania dotyczą także miejsc pracy i cech charakteru, no i liczą jeszcze na prezenty, dlatego warto zadbać o pełny portfel!

A więc zakładka JOBS. Możemy pracować między innymi jako ratownik czy sprzątacz. Z czasem dostajemy awans i zarabiamy więcej. Musimy też zwracać uwagę na to, że większość posad otwiera się dopiero wtedy, kiedy spełniamy odpowiedni poziom cech charakteru. Te rozwijamy dopiero w następnej zakładce. Inną ważną rzeczą są bloczki czasu. Otrzymujemy je za osiągnięcia, np. kiedy uda nam się wejść w friendzone z którąś z crush. Po kilku osiągnięciach otrzymujemy taki bloczek. Symbolizuje typowo wolny czas na wykonywanie pracy lub hobby. Jak widać, do niektórych płatnych zajęć potrzebujemy ich całkiem sporą ilość.

To natomiast zakładka HOBBIES. Tutaj wykonując jakieś hobby otrzymujemy punkty do cech charakteru, które są potrzebne i do posad, i do spełnienia wymagań naszych crush. Każde hobby to koszt trzech bloczków czasu. Im większy poziom, tym więcej czasu zajmuje nam ich rozwój. Ale jak już mogliście się domyślić po pierwszym akapicie - jest to gra idle. Można wyjść z gry i wrócić do niej później. Wystarczy zaglądać raz na tydzień, bo po siedmiu dniach więcej nam się nie zbiera.

Spójrzmy zatem co ja robię z własnym życiem. Osiągnąłem friendzone z Mio. Oh! Jesteśmy nawet Awkward Besties. Tylko teraz muszę kupić Cassie buty za... 59 milionów dolarów.

11/10

A Very Special Snowflake
14 czerwca 2016 - 16:30