Rose

madness returns

najnowszepolecanepopularne

10 rzeczy, które pozytywnie nastawiły mnie do Assassin's Creed IV: Black Flag.

Powrót do przeszłości (cz. 2)

Powrót do przeszłości (cz.1)

Black Sails - Piraci na horyzoncie!

Żegnaj, 2013.

Świąteczna lista życzeń

Powrót do przeszłości (cz. 2)

Zapraszam was wszystkich na drugą część sentymentalnej podróży do dzieciństwa autorów gameplay.pl. W tej części dowiecie się jakie bajki oglądali g40st, darth16, Brucevsky, Piras i Cayack. Jeśli nie czytaliście pierwszej części zapraszam tutaj.

źródło: hsmagazine.net
czytaj dalejRose
18 kwietnia 2014 - 18:00

Powrót do przeszłości (cz.1)

Ostatnio z sentymentem wracam od młodzieńczych lat, kiedy o stałych porach wszystkie dzieci z podwórka biegły do domu aby obejrzeć ulubione bajki. Nieważne czy była to godzina 15, czy 19, czy został przerwany w połowie mecz, czy zabawa w chowanego. Bajki były dla nas jednym z najważniejszych punktów dnia. Każdy chciał mieć jak najwięcej tazo z Pokemonów, albo podziwiał tych, co nie bali się Buki.

źródło: gaiaonline.com


czytaj dalejRose
31 marca 2014 - 16:58

Black Sails - Piraci na horyzoncie!

Mimo, że do oficjalnej premiery zostało jeszcze pięć dni, serial już podbija internet. /Starz

Brakowało mi powiewu świeżości w serialach. Wiele oklepanych schematów i powielających się wątków. Na szczęście, Black Sails mile mnie zaskakuje od samego początku. Po  Assassin’s Creed IV: Black Flag, które pokazało mi jak fajne jest życie pirata, serial w pirackim klimacie jest moją nową obsesją.

czytaj dalejRose
19 stycznia 2014 - 21:24

Żegnaj, 2013.

/futuresobright.com

Mój rok minął pod hasłem dużych tytułów i nowych doświadczeń.  Zdecydowanie. Odkryłam miłość do literatury postapokaliptycznej, na nowo zakochałam się w sandboxach, pożegnałam swój strach i zgłosiłam się do gameplay.pl, jak i pożegnałam kilka dobrych tytułów serialowych dla nowych, może nawet lepszych.

czytaj dalejRose
28 grudnia 2013 - 14:04

Świąteczna lista życzeń

Skoro już zostało tylko kilka dni do najlepszych świąt w roku,  na dworze wciąż nie ma śniegu,  a w mieszkaniu jeszcze nie pachnie choinką, trzeba inaczej wprawić się w świąteczny nastrój. Najlepsze rozwiązanie dla mnie? Lista rzeczy, które są idealnymi prezentami dla mnie.

czytaj dalejRose
20 grudnia 2013 - 17:24

Superbohaterką być...

źródło: tubefilter.com

Kto z nas chciałby mieć supermoce? Nie ja. Bycie superbohatrem wiąże się z presją, z którą nie każdy potrafiłby sobie poradzić. Więc weźmy pod lupę zwykłą nastolatkę, licealistkę, która przenosi się w czasie – może go tylko cofać. I na domiar złego w jej szkole podczas balu zdarza się coś niezwykłego...

czytaj dalejRose
17 grudnia 2013 - 16:14

To pokazali na VGX

[Mam nadzieję, że nie obrazicie się na mnie, jednak dopiero po opublikowaniu postu sprawdziłam GOL i okazało się, że o kilka godzin wyprzedził mnie Adrian Werner z jego zbiorem zapowiedzi z VGX.]

źródło: fanboygaming.com

Nie obejrzałam całej gali VGX – przyznam bez bicia, jej poziom był niższy niż oczekiwałam. Nie trafiony prezenter, nie wiedziałam kiedy przedstawiają nominowanych, a kiedy zwycięzców. I najgorszy możliwy scenariusz - przez cały czas wygrywały nie te gry za które trzymałam kciuki. Podczas trwania gali pominięto kilka kategorii – albo ja [jak wiele innych osób] tego nie zauważyłam, albo po prostu czarodziejskie gnomy sprawiły, że ich nie było.

czytaj dalejRose
8 grudnia 2013 - 10:08

10 rzeczy, które pozytywnie nastawiły mnie do Assassin's Creed IV: Black Flag.

Wielu mówi o tym, że byłaby to świetna, gdyby była po prostu grą o piratach, ja jednak zgadzam się z OsK – Black Flag musiał być Assassin’s Creedem!
Po wielu recenzjach, ocenach, wytknięciu potknięć Ubisoftu, czas i na mój subiektywny przegląd tego co w Black Flag spowodowało moje pozytywne nastawienie do gry.

źródło: gamehdwallpaper.com
czytaj dalejRose
30 listopada 2013 - 13:59

A Journey Through Middle-earth

Podróż

Dużo ostatnio pojawia się w sieci interaktywnych projektów. Od teledysków, przez mini gry chowane na różnych stronach po dodatki przedpremierowe do gier… a także do filmów! Taki właśnie internetowy sposób promocji obrali twórcy Hobbita. Czy dobry? Sami sprawdźcie.

źródło: fansided.com
czytaj dalejRose
22 listopada 2013 - 22:12