Rose

madness returns

najnowszepolecanepopularne

10 rzeczy, które pozytywnie nastawiły mnie do Assassin's Creed IV: Black Flag.

Powrót do przeszłości (cz. 2)

Powrót do przeszłości (cz.1)

Piraci na horyzoncie!

Żegnaj, 2013.

Świąteczna lista życzeń

Powrót do przeszłości (cz. 2)

Zapraszam was wszystkich na drugą część sentymentalnej podróży do dzieciństwa autorów gameplay.pl. W tej części dowiecie się jakie bajki oglądali g40st, darth16, Brucevsky, Piras i Cayack. Jeśli nie czytaliście pierwszej części zapraszam tutaj.

źródło: hsmagazine.net
czytaj dalejRose
18 kwietnia 2014 - 18:00

Powrót do przeszłości (cz.1)

Ostatnio z sentymentem wracam od młodzieńczych lat, kiedy o stałych porach wszystkie dzieci z podwórka biegły do domu aby obejrzeć ulubione bajki. Nieważne czy była to godzina 15, czy 19, czy został przerwany w połowie mecz, czy zabawa w chowanego. Bajki były dla nas jednym z najważniejszych punktów dnia. Każdy chciał mieć jak najwięcej tazo z Pokemonów, albo podziwiał tych, co nie bali się Buki.

źródło: gaiaonline.com


czytaj dalejRose
31 marca 2014 - 16:58

Piraci na horyzoncie!

Mimo, że do oficjalnej premiery zostało jeszcze pięć dni, serial już podbija internet. /Starz

Brakowało mi powiewu świeżości w serialach. Wiele oklepanych schematów i powielających się wątków. Na szczęście, Black Sails mile mnie zaskakuje od samego początku. Po  Assassin’s Creed IV: Black Flag, które pokazało mi jak fajne jest życie pirata, serial w pirackim klimacie jest moją nową obsesją.

czytaj dalejRose
19 stycznia 2014 - 21:24

Żegnaj, 2013.

/futuresobright.com

Mój rok minął pod hasłem dużych tytułów i nowych doświadczeń.  Zdecydowanie. Odkryłam miłość do literatury postapokaliptycznej, na nowo zakochałam się w sandboxach, pożegnałam swój strach i zgłosiłam się do gameplay.pl, jak i pożegnałam kilka dobrych tytułów serialowych dla nowych, może nawet lepszych.

czytaj dalejRose
28 grudnia 2013 - 14:04

Świąteczna lista życzeń

Skoro już zostało tylko kilka dni do najlepszych świąt w roku,  na dworze wciąż nie ma śniegu,  a w mieszkaniu jeszcze nie pachnie choinką, trzeba inaczej wprawić się w świąteczny nastrój. Najlepsze rozwiązanie dla mnie? Lista rzeczy, które są idealnymi prezentami dla mnie.

czytaj dalejRose
20 grudnia 2013 - 17:24

Superbohaterką być...

źródło: tubefilter.com

Kto z nas chciałby mieć supermoce? Nie ja. Bycie superbohatrem wiąże się z presją, z którą nie każdy potrafiłby sobie poradzić. Więc weźmy pod lupę zwykłą nastolatkę, licealistkę, która przenosi się w czasie – może go tylko cofać. I na domiar złego w jej szkole podczas balu zdarza się coś niezwykłego...

czytaj dalejRose
17 grudnia 2013 - 16:14

To pokazali na VGX

[Mam nadzieję, że nie obrazicie się na mnie, jednak dopiero po opublikowaniu postu sprawdziłam GOL i okazało się, że o kilka godzin wyprzedził mnie Adrian Werner z jego zbiorem zapowiedzi z VGX.]

źródło: fanboygaming.com

Nie obejrzałam całej gali VGX – przyznam bez bicia, jej poziom był niższy niż oczekiwałam. Nie trafiony prezenter, nie wiedziałam kiedy przedstawiają nominowanych, a kiedy zwycięzców. I najgorszy możliwy scenariusz - przez cały czas wygrywały nie te gry za które trzymałam kciuki. Podczas trwania gali pominięto kilka kategorii – albo ja [jak wiele innych osób] tego nie zauważyłam, albo po prostu czarodziejskie gnomy sprawiły, że ich nie było.

czytaj dalejRose
8 grudnia 2013 - 10:08

10 rzeczy, które pozytywnie nastawiły mnie do Assassin's Creed IV: Black Flag.

Wielu mówi o tym, że byłaby to świetna, gdyby była po prostu grą o piratach, ja jednak zgadzam się z OsK – Black Flag musiał być Assassin’s Creedem!
Po wielu recenzjach, ocenach, wytknięciu potknięć Ubisoftu, czas i na mój subiektywny przegląd tego co w Black Flag spowodowało moje pozytywne nastawienie do gry.

źródło: gamehdwallpaper.com
czytaj dalejRose
30 listopada 2013 - 13:59

A Journey Through Middle-earth

Podróż

Dużo ostatnio pojawia się w sieci interaktywnych projektów. Od teledysków, przez mini gry chowane na różnych stronach po dodatki przedpremierowe do gier… a także do filmów! Taki właśnie internetowy sposób promocji obrali twórcy Hobbita. Czy dobry? Sami sprawdźcie.

źródło: fansided.com
czytaj dalejRose
22 listopada 2013 - 22:12