To pokazali na VGX - Rose - 8 grudnia 2013

To pokazali na VGX

[Mam nadzieję, że nie obrazicie się na mnie, jednak dopiero po opublikowaniu postu sprawdziłam GOL i okazało się, że o kilka godzin wyprzedził mnie Adrian Werner z jego zbiorem zapowiedzi z VGX.]

źródło: fanboygaming.com

Nie obejrzałam całej gali VGX – przyznam bez bicia, jej poziom był niższy niż oczekiwałam. Nie trafiony prezenter, nie wiedziałam kiedy przedstawiają nominowanych, a kiedy zwycięzców. I najgorszy możliwy scenariusz - przez cały czas wygrywały nie te gry za które trzymałam kciuki. Podczas trwania gali pominięto kilka kategorii – albo ja [jak wiele innych osób] tego nie zauważyłam, albo po prostu czarodziejskie gnomy sprawiły, że ich nie było.

Przeczytałam z rana wszelakie możliwe relacje i... Jestem zniesmaczona. Jak i relacjami (a bardziej komentującymi), jak i samą galą. Na szczęście wszystkie te niedogodności ratowały materiały z gier, oraz zapowiedzi nowych tytułów. Mamy w tej sielance atak z The Stick Of Truth, kolejny świetny materiał z Wiedźmina, potwierdzenie i nowość od TellTale Games, jak i wiadomość że Tomb Raider wraz z DLC wyjdzie na next geny.

Oto spis smaczków z VGX:

Agents of Storm  Remedy Entertainment

zapowiedziana nowa gra na tablety

No Man's Sky Hello Games

gameplay trailer nowej gry s-f

Titanfall Respawn Entertainment

Thief Eidos Montreal

Wiedźmin 3: Dziki Gon CD Projekt RED

Dying Light Techland

Game of Thrones Telltale Games

The Division Ubisoft

South Park: The Stick of Truth Obsidian

Broken Age Double Fine

Destiny Bungie

Quantum Break Remedy Entertainment

Donkey Kong Reggie Fils-Aime

Tales from the Borderlands Telltale Games

Tomb Raider: Definitive Edition Crystal Dynamics

Rose
8 grudnia 2013 - 10:08