badWolf

Malkontent otoczony fantastyką.

najnowszepolecanepopularne

Bestia w każdym z nas. Przetrwanie to nie tylko mordowanie

Grimm - udana produkcja długo nabierająca rozpędu.

Talisman: Magia i Miecz - pudełko pełne przygód

Piątek Malkontenta - Gdzie się podziała w filmach krew?

Rzeczywistość Westeros, czyli jak jeść, pić i bawić się w klimacie Gry o Tron

Czy zdarza się wam powracać do książek raz już przeczytanych?

The Elder Scrolls Online - ZeniMax dlaczego?

Każdy kawałek ziemi Skyrim został przeze mnie spenetrowany centymetr po centymetrze, Tarmiel przetrwało dzięki mnie oblężenie demonów, a Morrowid miało strasznie nieznośnego wampira. Teraz powróciłem do tego samego świata w innym okresie czasu i zadaję sobie tylko jedno pytanie: ZeniMax Online coście zrobili?

www.gram.pl
czytaj dalejbadWolf
3 marca 2014 - 14:11

Spotkanie z ojcem robotyki - Isaac Asimov

Coraz częściej słyszymy o robotach budowanych w nowoczesnych labolatoriach, wysyłamy łaziki w celu zbania innych planet i  sięgamy w kierunku gwiazd myśląc jakby się wyrwać z Ziemii. Zastanawiamy się jak skończymy przy takim tempie przyrostu naturalnego i czy postęp technologiczny jest dla nas korzystny. Nie są to myśli dręczące ludzkość od dziś. Przedstawiam wam pisarza oraz cykl jego utworów które pomogą wam w marzeniach o przyszłości ludzkości.

Wykorzystano element okładki "Ja, robot" - Rebis Dom Wydawniczy
czytaj dalejbadWolf
28 lutego 2014 - 18:17

Graj, nie oglądaj! Czyli swobodne przemyślenia o streamowaniu.

Żyjemy w czasach szybkiego Internetu, polepszenia jakości  transmisji wideo, a zewsząd otaczają nas wielkie ekrany z coraz to wyższą rozdzielczością obrazu. Tekst pisany zaczyna powoli tracić na wartości. Szybko żyjąc, chłoniemy coraz to łatwiejszy przekaz. I tu nagle ktoś wpadł na pomysł kręcenia filmików w których pokrótce recenzuje grę. Powoli trend zaczął się rozchodzić, a prezenterzy zdobywali coraz większą widownie. Aby polepszyć kontakt z widzem dodali kamerki nagrywająca ich reakcje.

czytaj dalejbadWolf
23 lutego 2014 - 20:59

HearthStone - karcianka dla każdego!

Czy w realnym życiu nikt nie podzielał waszej pasji do gier? Czy jedyna gra karciana jaką znacie to Pasjans?  Zapewne tak jak ja nie mogliście spróbować swoich sił w żadnej karciance z prawdziwego zdarzenia? Jeżeli chcecie nadrobić to co wam umknęło prezentuję wam wspaniałą wizualnie, pożerającą długie godziny, związaną z światem "World of Warcraft" i co najważniejsze grę, w której nie liczy się ilość wydanych pieniędzy, ale nasze zaangażowanie. Casualowy gracz odnajdzie się tu w ciągu paru minut, a zapaleńcy porzucą swoje karabiny w Battlefieldzie.

czytaj dalejbadWolf
22 lutego 2014 - 18:14

Podróż przez niezwykłe światy

Czujesz że przechodząc kolejny level chciałbyś być na miejscu bohatera? Nie odpowiada Ci życie bez żadnych przygód? Brak fireballa nie pozwala zapalić ognisko? Zastanów się czy podpisałbyś cyrograf z diabłem za możliwość urodzenia się w innym świecie. Jeżeli kiedyś go spotkasz warto mieć już przy sobie liste.

czytaj dalejbadWolf
20 lutego 2014 - 16:12