Słowem wstępu - Foma - 9 lutego 2017

Słowem wstępu

Witajcie w Gamingowym Latte!

Witajcie w Gamingowym Latte! Nazwa nie jest przypadkowa, gdyż łączy w sobie moje dwie pasje – gry i kawę. Nie będzie kłamstwem i nadużyciem, jeśli przyznam, że bez gier nie wyobrażam sobie istnienia współczesnego świata. Interesuję się nimi od najmłodszych lat, a z biegiem czasu pasja ta wcale nie maleje, a wręcz przeciwnie. Dobry RPG, strategia, FPS, kolejna odsłona Football Managera... Czasami trzeba naprawdę niewiele, bym zniknął na kilka dni i nocy, poświęcając się swojemu hobby. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku... chyba.

Jednakże, by móc normalnie funkcjonować w tym okrutnym świecie i zachować przy tym energię oraz jasność myśli potrzebna jest moja druga, świeższa pasja, czyli kawa. Mocny, czarny i aromatyczny napój w ulubionym kubku stojący obok monitora, na którym ważą się losy świata czy coś równie ważnego w moim przypadku jest nieodłącznym elementem wystroju biurka i mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości być może niektórzy z Was zaczną podzielać moje uczucia. Kawa naprawdę może być czymś więcej niż tylko dodatkiem do śniadania albo bardziej wyszukanym energetykiem.

No, ale co poza tym? W końcu nie żyje się tylko grami i kawą, jakkolwiek dobre by one nie były. Cóż, prawda. Poza tymi dwiema pasjami, na moim blogu możecie się spodziewać opinii i recenzji poruszających naprawdę różną tematykę. Filmy (zwłaszcza czarno-białe „starocie”, które moim zdaniem są mocno zapomniane, a przez to strasznie niedoceniane), seriale, książki... Czasem nawet jakaś płyta, a kto wie, może w przyszłości jakiś felieton? Oprócz tego – oczywiście w takich samych granicach rozsądku jak w przypadku długotrwałego grania – raz na jakiś czas może się też trafić garść moich przemyśleń dotyczących otaczającego nas świata.

Cóż, to tyle o mnie. Może niezbyt wiele, ale mam nadzieję, że wystarczająco treściwie. W końcu liczą się czyny, a nie słowa – w przypadku bloga teksty, nie zapowiedzi :) Jeszcze raz witam wszystkich razem i każdego z osobna . Liczę na ciekawe dyskusje i wymiany poglądów oraz długą wspólną przygodę. Zapraszam!

Foma
9 lutego 2017 - 18:18