BioShock 2 wzbogaci się o fabularny dodatek - Hed - 27 sierpnia 2010

BioShock 2 wzbogaci się o fabularny dodatek

Wszyscy fani BioShocka 2 wkrótce otrzymają dodatek, który będzie zawierał nową przygodę w podwodnym mieście Rapture. W rozszerzeniu Minerva's Den wcielimy się w  nieznaną dotąd postać uczestniczącą w zakulisowych wydarzeniach. Dzięki temu będzie okazja żeby zwiedzić niedostępne wcześniej lokacje i wypróbować wyjątkowo potężne bronie.

Minerva's Den opowiada o losach kolejnego prototypu Big Daddy’ego, działającego niezależnie od bohatera, którego przygodę poznaliśmy w podstawowej kampanii. W roli okutego w zbroję Sigmy przemierzymy trzy nowe obszary (Rapture Central Computing) i pomożemy Brigid Tenenbaum w odkryciu kolejnego mrocznego sekretu.

W rozszerzeniu zetkniemy się z wieloma przeciwnikami oraz Reedem Wahlem, który posiada klucz do tytułowej lokacji. W niej znajduje się potężny komputer nadzorujący dystrykt Rapture Central Computing. Żeby rozwikłać zagadkę trzeba będzie zmierzyć się między innymi z nowym typem „tatuśków”, wyposażonych w zaawansowaną broń – laser jonowy.

Potężne działo trafi także do naszych rąk. Nie będzie to jedyna nowość w arsenale gracza. Oprócz lasera otrzymamy bowiem nowe plasmidy – w tym Gravity Well, czyli przenośny wir, który wciągnie wszystko dokoła. Dodatek wydaje się doskonałym wyzwaniem dla miłośników serii i jednocześnie pozwoli poznać kolejne informacje na temat Rapture.

Powyższy pakiet z dodatkową zawartością do BioShocka 2 będzie dostępny pod koniec tego miesiąca na łamach Xbox LIVE. Za nową przygodę zapłacimy 800 punktów Microsoftu.

Hed
27 sierpnia 2010 - 12:26
Komentarze Czytelników
Dodaj swój komentarz