Eksplodujące pady do PlayStation 3! - Jiker - 23 września 2010

Eksplodujące pady do PlayStation 3!

Na wieczór mam dla Was pewną ciekawostkę. Otóż na stronach amerykańskiego oddziału  Sony Computer Entertainment pojawiło się powiadomienie przestrzegające przed wybuchającymi padami do PlayStation 3. BOOM!

Nie kupujcie podróbek za 17 polskich złotych. Lubią WYBUCHAĆ!

Na szczęście nie chodzi tu o oryginalne Dual Shocki 3, a podróbki, które w ostatnim czasie zaczęły się pojawiać w sklepach za wielką wodą. Sony ostrzega, że w ekstremalnych sytuacjach takowe pady mogą nie tylko zapalić się ślicznym, jasnym płomieniem, ale nawet eksplodować przyczyniając się oczywiście do poważnego zranienia gracza.

W Polsce podróbki DS3 można dostać od dłuższego czasu i póki co jakoś nie dane nam było słyszeć o samozapłonach i efektownych eksplozjach. Padają takie pady jak muchy, to prawda - ale żeby wybuchać? Niemniej jednak coś musi być na rzeczy, że sprawa wypłynęła na oficjalne strony SCEA. Dodatkowo firma ostrzega, że podróbki mogą odmówić posłuszeństwa po którejś z kolei aktualizacji firmware PS3. Tak więc - nie kupujcie podróbek, chyba że na własną odpowiedzialność.

Jiker
23 września 2010 - 21:52