Bitwa gier - nietypowy ranking najpopularniejszych gier 2010 roku - TommiK - 9 grudnia 2010

Bitwa gier - nietypowy ranking najpopularniejszych gier 2010 roku

Biężący rok powoli dobiega końca, więc tu i ówdzie pojawiają się mniej lub bardziej subiektywne rankingi, podsumowania, zestawienia, itd. tytułów, które ukazały się na rynku w przeciągu tych 12 miesięcy. Na interesujący pomysł wpadli redaktorzy serwisu G4TV - oddali decyzję w ręce społeczności graczy, którzy głosują na ulubioną pozycję, a przy okazji mogą wygrać jedną z 10 konsol Playstation 3 lub Xbox 360. Szczegóły w rozwinięciu niusa, ale warto się spieszyć, bo czasu coraz mniej...

W konkursie zatytułowanym 'Videogame Deathmatch' biorą udział 32 najlepsze gry mijającego roku. Zagłosować może każdy, natomiast obecnie trwa finał, w którym naprzeciw siebie stanęły dwa tytuły widoczne na obrazku powyżej.  Fajnie jest jednak prześledzić poprzednie etapy turnieju gier - pełna tabela wraz z wynikami znajduje się pod niniejszym linkiem. Tam zobaczycie między innymi, że Assassin's Creed: Brotherhood pokonało Call of Duty: Black Ops, a Super Street Fighter 4 miał więcej zwolenników, niż Alan Wake.

Co uważacie o takich zestawieniach, w których głównymi decydującymi są gracze, a nie redaktorzy serwisów? Myślę, że dokładając do tego możliwość wygrania fajnych nagród mamy ciekawą odmianę od tradycyjnych rankingów.

TommiK
9 grudnia 2010 - 00:31