Znamy zwycięzców pierwszego turnieju LIVE League - Hed - 10 grudnia 2010

Znamy zwycięzców pierwszego turnieju LIVE League

Pierwszy turniej LIVE League dobiegł końca po kilku tygodniach zaciętych pojedynków. Gracze z całej Polski walczyli w Halo: Reach o sławę i pieniądze. Zwycięzcami zawodów zostali członkowie drużyny Polish Dream Team, która nie przegrała ani jednego meczu. Pierwszą nagrodą w rozgrywkach jest 3 tysiące złotych oraz słuchawki SteelSeries Spectrum XB5.

W całym turnieju wzięło udział 64 graczy podzielonych na 16 drużyn. Zawodnicy zmagali się w systemie „double elimination”, dzięki któremu przegranie jednej tury nie oznaczało odpadnięcia z gry i pozostawiało możliwość dalszej walki. Po każdej rundzie rozgrywek drużyny przechodziły do tabeli wygranej lub przegranej.

Zawody przebiegły bez większych problemów i na pewno nie zabrakło w nich emocji. Zwycięska ekipa Polish Dream Team dobrnęła do końca nie ulegając żadnemu przeciwnikowi. Udany występ zaliczyła drużyna nowicjuszy S Series, która zdołała pokonać zespoły składające się z weteranów polskiej sceny Halo i uplasować na drugim miejscu.

Więcej informacji na temat pierwszej profesjonalnej ligi konsolowej w Polsce znajdziecie na jej oficjalnej stronie. Przypominamy, że aktualnie trwają zapisy do grudniowych zawodów w Assassin's Creed: Brotherhood. Zachęcamy także do zapoznania się z wywiadem ze zwycięzcami turnieju Halo: Reach, który możecie przeczytać w serwisie livelog.pl.

Podium i nagrody:

  • 1 miejsce – Polish Dream Team – 3000zł oraz profesjonalne słuchawki SteelSeries Spectrum XB5
  • 2 miejsce - S Series – 2000zł
  • 3 miejsce - Show Me The Money – 1000zł
Hed
10 grudnia 2010 - 15:30