Posłuchaj muzyki z Dead Space 2! - UV - 11 stycznia 2011

Posłuchaj muzyki z Dead Space 2!

Popularny sklep internetowy Amazon wprowadził do swojej oferty album zawierający ścieżkę dźwiękową z drugiej odsłony cyklu Dead Space.  Elektronicznie dystrybuowane wydawnictwo ujrzy światło dzienne w dniu premiery gry, czyli 25 stycznia. Zainteresowani mogą już teraz przesłuchać próbek wszystkich wchodzących w jego skład utworów, gdyż sample również są dostępne w sieci.

Za powstanie kompozycji odpowiada Jason Graves – ten sam człowiek, który nagrywał muzykę do wcześniejszych gier z serii Dead Space. Czternaście wyselekcjonowanych kawałków oferuje niewiele ponad godzinę muzycznej uczty, o ile jest się fanem niepokojących, dark ambientowych klimatów.  Cena albumu nie jest na razie znana, ale można śmiało założyć, że nie powinien on kosztować więcej niż 15 dolarów.

Ścieżka dźwiękowa z Dead Space 2 zostanie dołączona również do kolekcjonerskiej edycji gry i to w formie fizycznej, bo na krążku CD. Oprócz muzyki, w ściśle limitowanym wydaniu znajdziemy także wywiad z kompozytorem i materiał video, który został zarejestrowany podczas sesji nagraniowej z udziałem orkiestry.

Album w wersji elektronicznej, wraz z trzydziestosekundowymi próbkami, znajdziecie w tym miejscu.

UV
11 stycznia 2011 - 06:54