E3 2011 - przygotowania trwają - UV - 5 czerwca 2011

E3 2011 - przygotowania trwają

Po pierwszej nocy spędzonej w największym mieście Kalifornii, postanowiliśmy udać się na mały rekonesans i sprawdzić, jak prezentuje się kompleks Los Angeles Convention Center na kilka dni przed rozpoczęciem targów E3. Szybko okazało się, że nie ma się czym podniecać – poza ogromnym bannerem z nazwą imprezy i reklamą gry Saints Row the Third na zewnątrz nie widać, że już za chwilę odbędzie się tu wielkie święto elektronicznej rozrywki. No, były jeszcze mniejsze transparenty (w tym jeden z Wiedźminem 2, oznajmiającym że polskie dzieło wkrótce zostanie skonwertowane na Xboksa 360), ale żeby je zobaczyć, trzeba podejść pod główne wejście.

W środku praca wre – nie tylko na terenach wystawowych, których fotografować nie mogliśmy, ale również w holu. W głównej hali powstaje instalacja The Lord of the Rings: War in the North, pokryto też naklejkami największe schody – tym razem zajęła je gra Deus Ex: Bunt ludzkości. I to w zasadzie wszystko, co na razie możemy Wam powiedzieć. Jak to wygląda – zobaczycie na obrazkach, które wrzuciłem poniżej.

W tym momencie w Los Angeles jest 19:30, jutro rano wybieramy się na prezentację gry Assassin’s Creed: Revelations oraz nowej, niezapowiedzianej produkcji Ubisoftu. Raport z pokazów w poniedziałek.  

UV
5 czerwca 2011 - 04:27