Narysuj bohaterów gier z Xbox LIVE i wygraj nagrody! - Hed - 12 stycznia 2011

Narysuj bohaterów gier z Xbox LIVE i wygraj nagrody!

W ostatnich tygodniach katalog gier Xbox LIVE wzbogacił się o dwie świetne propozycje - Raskulls oraz ilomilo. Dzisiaj zapraszamy wszystkich kreatywnych graczy do wzięcia udziału w specjalnym konkursie. Do wygrania czekają kody na wspomniane produkcje i kilka innych klasyków dostępnych na łamach usługi.

Zasady konkursu są bardzo proste – musicie wykonać pracę graficzną za pomocą dowolnej techniki (rysunek, grafika, zdjęcie, kolaż) i opublikować ją w komentarzach do tej wiadomości. Tematem są postacie ze wspominanych gier – czaszki z Raskulls oraz bohaterowie ilomilo – upewnijcie się, że znajdują się one na obrazku. Prace bez wyraźnych nawiązań do bohaterów zostaną odrzucone (przykładowe zdjęcia raskulli oraz Ilo i Milo znajdziecie w galerii).

Prace na temat bohaterów ostatnich hitów Xbox LIVE będziemy przyjmować do przyszłej środy (19 stycznia, do godziny 23:59). Po upłynięciu terminu składania Waszych propozycji udamy się na naradę i wybierzemy najlepsze z nich. Ogłoszenie wyników nastąpi w czwartek (20 stycznia). Nagrody powędrują do trzech użytkowników, którzy otrzymają kody na najciekawsze gry:

  • 1 miejsce – kody na gry Raskulls, ilomilo + zestaw klasyków (Shadow Complex, Limbo, Castle Crashers, Braid, Trials HD)
  • 2 miejsce – kody na gry Braid, Trials, Castle Crashers
  • 3 miejsce – kod na grę Castle Crashers

Jak widzicie nagród jest sporo. Dodajmy, że kody nie podlegają wymianie, więc jeśli wygracie posiadaną grę będziecie mogli sprezentować ją znajomemu. W razie wątpliwości piszcie w komentarzach. Wszystkim graczom życzymy powodzenia w konkursie!

Hed
12 stycznia 2011 - 14:04