FIFA 11 w turnieju LIVE League - Hed - 19 stycznia 2011

FIFA 11 w turnieju LIVE League

Trzeci turniej pierwszej profesjonalnej ligi graczy konsolowych w Polsce ruszy pod koniec tego tygodnia. Gracze z całego kraju zmierzą się na łamach Xbox LIVE w grze FIFA 11 o główną nagrodę w wysokości 3 tysięcy złotych. Do zabawy mogą dołączyć wszyscy chętni posiadacze Xboksów 360. Poniżej przedstawiamy szczegóły imprezy i datę startu zapisów.

Zapisy rozpoczną się 20 stycznia i potrwają do 27 stycznia. Sam turniej ruszy dzień później (28 stycznia). Zasady rywalizacji oraz regulamin zawodów zostaną standardowo opublikowane na stronie LIVE League. Tam też można poznać przebieg poprzednich imprez – pierwsza z nich dotyczyła gry Halo: Reach, a druga Assassin’s Creed: Brotherhood.

W turnieju FIFA 11 może wziąć udział maksymalnie 256 graczy. Wydaje się, że to sporo, ale pamiętajmy o popularności piłki nożnej w naszym kraju. Ze zgłoszeniami nie warto więc zwlekać. Tym bardziej, że nagrody są wysokie i jak najbardziej prawdziwe – przekonał się o tym Szymon Cichocki, zwycięzca zawodów w Assassin’s Creed: Brotherhood.

Hed
19 stycznia 2011 - 11:39