Zagraj z Michałem Figurskim w dodatek do Call of Duty: Black Ops - Hed - 31 stycznia 2011

Zagraj z Michałem Figurskim w dodatek do Call of Duty: Black Ops

W lutym gracze będą mieli okazji zagrać w dodatek do gry Call of Duty: Black Ops z Michałem Figurskim, gwiazdą radia i telewizji. Wszystko za sprawą akcji Play with Fame, dającej możliwość zmierzenia się ze znanymi osobistościami polskiego showbiznesu.

Pierwsza odsłona cyklu Play with Fame odbędzie się 5 lutego tego roku, ale swój udział można zgłaszać już teraz (szczegóły znajdziecie poniżej). W meczu z Michałem Figurskim, współtwórcą Antyradia i programu „Poranny WF” w Esce Rock, zmierzy się 100 graczy. Wszystkich zainteresowanych oczywiście zapraszamy.

Jak wziąć udział w Play with Fame

Aby wziąć udział w rywalizacji, należy w pierwszej kolejności odszukać w społeczności graczy Xbox LIVE Tag gracza Michała Figurskiego - PwF MFigurski - i wysłać zaproszenie do listy znajomych. Pierwszych 100 zaproszeń, zakwalifikuje wysyłających do wzięcia udziału w meczu.

Następnie, w sobotę 5 lutego 2011 o godzinie 11, należy zalogować się do swojego konta w Xbox LIVE. Osoby, które wysłały wcześniej zaproszenia i pojawią się w wyznaczonym czasie w Xbox LIVE, zostaną na podstawie swoich Tagów dołączone do gry i zdobędą szansę zmierzenia się z Michałem Figurskim w dodatku do Call of Duty: Black Ops – First Strike.

Rozgrywka będzie toczyć sie w trybie Deathmatch, czyli w rywalizacji w grupie 8 osób, na mapach z dodatku First Strike. Każdy mecz będzie trwał 10 minut, z przerwą pomiędzy rozgrywkami. Po zakończeniu danej sesji, do gry zostanie zaproszona kolejna grupa osób z listy znajomych, zalogowanych w danej chwili do Xbox LIVE. Warunkiem uczestnictwa w zabawie, jest posiadanie dodatku First Strike do gry Call of Duty: Black Ops.

Hed
31 stycznia 2011 - 13:18