Call of Duty: Black Ops w czwartym turnieju LIVE League - Hed - 11 lutego 2011

Call of Duty: Black Ops w czwartym turnieju LIVE League

Firmy Microsoft, Activision oraz Cybersport.pl ogłosiły, że w czwartym turnieju profesjonalnej ligi graczy konsolowych w Polsce - LIVE League - zmierzymy się w Call of Duty: Black Ops. Posiadacze jednej z najpopularniejszych strzelanek na rynku staną w szranki o łączną pulę nagród w wysokości 6 tysięcy złotych.

Zapisy na czwarty turniej LIVE League rozpoczną się 18 lutego i potrwają do 25 lutego. Same zawody wystartują 26 lutego i weźmie w nich udział 128 drużyn liczących 4 osoby, a więc w sumie 512 graczy. Drużyny będą zmagać się w trybach Domination, Capture the Flag oraz Search and Destroy. W rozgrywkach nie jest wymagany dodatek First Strike.

Żeby zgłosić swój udział wystarczy zajrzeć na oficjalną stronę ligi – znajdziecie na niej wszelkie niezbędne informacje (w tym szczegóły regulamin turnieju). Nie zwlekajcie z decyzją, bo jak widać miejsca są ograniczone, a pula nagród niezwykle atrakcyjna.

Zwycięska drużyna turnieju otrzyma 3000 złotych do podziału. Za drugie i trzecie miejsca również przewidziano atrakcyjne nagrody: kolejno 2000 zł i 1000 zł.

To już czwarty turniej organizowany w ramach LIVE League. W pierwszym z nich gracze walczyli drużynowo w Halo: Reach, by później zmagać się w Assassin’s Creed: Brotherhood. Obecnie trwają trzecie zawody, tym razem skierowane do fanów FIFA 11.

Hed
11 lutego 2011 - 13:38