Pogromcy Duchów powrócą w Ghostbusters: Sanctum of Slime - Hed - 9 marca 2011

Pogromcy Duchów powrócą w Ghostbusters: Sanctum of Slime

Wszyscy pamiętamy charakterystycznych Pogromców Duchów, którzy zmagali się ze zjawami nie z tego świata w dwóch filmach oraz wielu grach. W 2009 roku studio Terminal Reality wydało udaną kontynuację serii w postaci gry akcji TPP. Jeszcze w tym miesiącu otrzymamy zupełnie nową produkcję zręcznościową - Ghostbusters: Sanctum of Slime.

W Ghostbusters: Sanctum of Slime wcielimy się w nowy oddział Pogromców Duchów i jeszcze raz staniemy do walki z siłami paranormalnymi. Podczas zabawy zwiedzimy kilka typowo miejskich lokacji (np. restaurację, czy kanały), wypełnionych dziesiątkami wymyślnych potworów, duchów, zjaw, poltergeistów oraz demonów.

Najważniejszym elementem gry studia Behavior jest to, że całą przygodę będzie można przejść w czteroosobowym trybie kooperacji (lokalnie oraz za pośrednictwem Xbox LIVE). Do dyspozycji graczy oddane zostaną charakterystyczne bronie, w tym chociażby działko strzelające strumieniem protonowym, czy wyrzutnia plazmy.

Ghostbusters: Sanctum of Slime możecie zobaczyć na nowym zwiastunie (lub ściągnąć film na temat gry z Xbox LIVE – z tej strony). Przypominamy, że produkcja pojawi się 23 marca.

Wspomnianą kontynuację przygód Pogromców Duchów z 2009 roku możecie kupić w ramach Gier na żądanie za 69.99 zł.

Hed
9 marca 2011 - 07:29