Nowe gry na Xbox LIVE – Swarm i Ghostbusters: Sanctum of Slime - Hed - 23 marca 2011

Nowe gry na Xbox LIVE – Swarm i Ghostbusters: Sanctum of Slime

Pogromcy duchów i miłośnicy zwariowanych gier zręcznościowo-logicznych otrzymują w tym tygodniu okazję do przetestowania i kupienia dwóch jeszcze świeżych produkcji - Ghostbusters: Sanctum of Slime i Swarm. Pierwsza z nich oferuje czteroosobowy tryb kooperacji, a druga została przygotowana przez twórców takich tytułów jak Deathspank.

Ghostbusters: Sanctum of Slime

Duchy ponownie zaatakowały Nowy Jork i straszą jego mieszkańców. Gracze muszą chwycić za protonowe działka i powstrzymać paranormalne siły. Sanctum of Slime to zręcznościowa strzelanka z widokiem z góry, w której wspólnie może bawić się 4 graczy. Produkcja kosztuje 800 punktów Microsoftu. Na łamach Xbox LIVE znajdziecie kilka ciekawych dodatków do gry.

Swarm

Studio Hothead Games, znane ze świetnego Deathspanka, po raz kolejny pokazuje, że ma poczucie humoru i pomysły. Swarm opowiada o niebieskich potworkach, które są niezwykle ruchliwe i niemądre. Zadaniem gracza jest przeprowadzenie podopiecznych przez niebezpieczne poziomy i zebranie fragmentów DNA. Gra kosztuje 1200 punktów Microsoftu.

Hed
23 marca 2011 - 16:00