Poznaliśmy zwycięzców turnieju Call of Duty: Black Ops - Hed - 14 kwietnia 2011

Poznaliśmy zwycięzców turnieju Call of Duty: Black Ops

Przez ostatnie kilka tygodni gracze zmagali się w turnieju Call of Duty: Black Ops, zorganizowanym w ramach Xbox LIVE League, czyli profesjonalnej ligi graczy konsolowych. Znamy pięciu najlepszych uczestników zabawy, którzy wygrali 3 tysiące złotych.

W turnieju wzięło udział 58 drużyn (liczących od 4 do 5 zawodników), które zmierzyły się w dwunastu rundach zmagań (w systemie „double elimination”). Po wielu bojach i emocjach doszło do wielkiego finału – spotkały się w nim ekipy Haters Gonna Hate i GameBurg Sub Zero. Wygrała pierwsza z nich. Zwycięski zespół wystąpił w następującym składzie:

• Maks „Rejven” Bekta
  • Tomasz „TasteDaMureK” Murawski
  • Piotr „iSev3ns” Gocałek
  • Jan „R4ZOR 94 PL” Warkocz
  • Adam „Szal0ny Pastor” Ciolkowski

Pierwsze miejsce w zawodach zostało nagrodzone 3 tysiącami złotych (do podziału). Drużyna, która uplasowała się na drugiej pozycji otrzyma 2 tysiące złotych. Trzeci najlepszy zespół zdobył tysiąc złotych. O kulisach sukcesu poczytacie w wywiadzie ze zwycięską drużyną.

Zwycięzcom turnieju gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za tak duże zainteresowanie. To oczywiście nie koniec rozgrywek Xbox LIVE Leaguezapisy do następnej odsłony profesjonalnej ligi już trwają. Tym razem czekają nas emocje motoryzacyjne, gdyż zawodnicy zmierzą się w grze Shift 2: Unleashed.